قراردادهای مرده در نواحی صنعتی اردبیل ثابت شد

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، محمد اهلی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: با تشکیل کمیته پایش اراضی راکد، پروژه های راکد و غیرفعال در شهرک های صنعتی در حال شناسایی و فعال شدن مجدد است.

وی می‌گوید: به دلیل اهمیت شروع طرح‌های موجود در شهرک‌ها و نواحی صنعتی، شرکت شهرک‌های صنعتی کمیته‌ای را برای نظارت بر پروژه‌های متوقف شده در رابطه با آمار مشکلات و پیشرفت فیزیکی تشکیل داده است. قراردادهای کهنه و تعیین تعهدات ناشی از این نوع قراردادها.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل وی افزود: در این کمیسیون که با حضور فعال فرمانداران، دادستان ها، مدیران حراست شهرستان ها و سایر دستگاه های مرتبط و با حضور پیمانکاران برگزار می شود، ضمن استماع دلایل و مشکلات طرح های تولیدی، در صورت ارائه برنامه زمان بندی ، فرصت دوم داده خواهد شد برای تحقق برنامه ها داده می شود.

اهلی گفت: برای طرح های تولیدی که اقدامی برای شروع ساخت و ساز در زمین دریافتی انجام نمی دهند، این زمین ها پس از طی مراحل قانونی آزاد و در اختیار سرمایه گذاران جدید قرار می گیرد.

وی از پیمانکارانی که زمین های خود را بلا استفاده رها کرده اند خواست نسبت به تعیین انعقاد قرارداد و اجرای طرح های تولیدی خود در اسرع وقت اقدام کنند در غیر این صورت طبق مفاد دفترچه قرارداد با آنها برخورد خواهد شد.

  کشورهای شرکت کننده در رشته های تیمی بازی های کشورهای اسلامی حضور داشتند

دیدگاهتان را بنویسید