فرمانده کل سپاه: صهیونیسم از درون در حال فروپاشی است

409ba970171136b62a00ff442467842a XL خبر عجیب

شفقنا- فرمانده کل سپاه گفت: برخی شواهد نشان می دهد که صهیونیست ها از درون در حال فروپاشی هستند و برای فروپاشی اسرائیل ممکن است مقاومت فلسطین حتی نیازی به جنگ نداشته باشد.

به گزارش شفقنا به نقل از سپاه نیوز، زیاد نهاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با حضور در ستاد فرماندهی کل سپاه با سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه دیدار و گفتگو کرد.

سردار سرلشکر حسین سلامی در این دیدار با تسلیت حلول ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام، به تشریح وضعیت کنونی جهان اسلام پرداخت. به ویژه منطقه مقاومت به عنوان یک منطقه خاص، تاکید کرد که هم اکنون نیز هر روز و هر ماه برای ما یک روز است. و این ماه، ماه جهاد و شهادت است، آزادی فلسطین را برای ملت ایران فراتر از یک آرزو و یک راهبرد دانست و اظهار داشت: آزادی فلسطین وقتی یک آرزو باشد، تنها یک آرزو می ماند و هدف واقعی تلقی نمی شود، علیرغم اینکه بر اساس منویات امام خمینی (ره) و تأکیدات رهبری، هدف و راهبرد ما آزادی عتبات عالیات و بازگرداندن سرزمین های از دست رفته و اشغال شده فلسطین به آنهاست. صاحبان اصلی

وی افزود: مسیر توسعه در فلسطین اشغالی و افول قدرت صهیونیستی که به سمت انحطاط و فروپاشی پیش می رود، مسیری بی بازگشت و نزدیک به فیض الهی آزادسازی قدس شریف است.

سرلشکر سلامی با اشاره به تقویت توان مقاومت فلسطین خاطرنشان کرد: امروز اقتدار مقاومت فلسطین نسبت به گذشته توسعه یافته و با ظرفیت بالقوه و بالفعل خود نشان می دهد که این توانایی را پیدا کرده است. جنگ ها

  توصیه آیت الله شبیری زنجانی به مبلغان و سخنرانان: مطالبی را که در آن جای تردید است یا رضایت زید و عمرو در آن نهفته است، نگویید.

فرمانده کل سپاه پاسداران با اذعان و اذعان به مقامات متعصب صهیونیستی چون باراک، نتانیاهو و بنت نسبت به ناتوانی این رژیم از فروپاشی حتمی آن که با تایید کارشناسان بین المللی همراه است در نتیجه حقایق انکارناپذیر میدانی در صحنه نبرد مقاومت اسلامی فلسطین با اشغالگران قدس شریف و گفت: اسرائیل به دلیل ناامیدی ناشی از ناتوانی آمریکا در حمایت از آنها، به تدریج به سمت برخی کشورهای عربی برای تقویت خود روی می آورد. ویژگی های ذاتی رژیم به آنها اجازه نمی دهد به رویاهای خود جامه عمل بپوشانند.

وی ادغام جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را نقطه ضعف ذاتی صهیونیست ها توصیف و بیان کرد: با قدرت گرفتن فلسطین و آشکارتر شدن آن قدرت، ضعف و ناتوانی صهیونیست ها آشکارتر می شود و کار برای آنها دشوارتر می شود. به کار خود ادامه دهید

سرلشکر سلامی افزود: رشد ضعف های ذاتی رژیم صهیونیستی از نظر روانی آنها را در مسیر نابودی و تضعیف قرار داده است به گونه ای که چشم انداز تاریک و وحشتناکی را پیش روی خود می بینند.

وی تقویت مقاومت را ناشی از ارتباط ضعف روانی صهیونیست ها با مهاجرت معکوس دانست و گفت: برخی شواهد نشان می دهد که صهیونیست ها از درون در حال فروپاشی هستند و برای فروپاشی اسرائیل شاید مقاومت فلسطین حتی نیازی به یک اقدام نداشته باشد. جنگ.”

فرمانده کل سپاه اتحاد، وحدت و یکپارچگی گروه های فلسطینی را واقعیتی باشکوه که برای مقاومت اسلامی فلسطین ایجاد نشاط، رشد و اقتدار می کند، دانست و تصریح کرد: امروز همه توانمندی های جهادی ضدصهیونیستی وجود دارد. یک خط روی صحنه و تلاش برای آزادی قدس شریف دفاع از حقوق ملت فلسطین است و ما تا آخر با شما هستیم و بگذارید فلسطین و فلسطینی ها بدانند که تنها نیستند.

  کلیباف درگذشت آیت الله مجتهد شبستری را تسلیت می گوید

وی آزادی بیت المقدس و پیروزی ملت فلسطین را هدف و راهبرد ائمه اطهار انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران دانست و بر تداوم و توسعه حمایت های جمهوری اسلامی از مقاومت قهرمانانه و مقتدرانه تاکید کرد. فلسطین تاکید کرد: امروز از آن زمان فلسطینی‌تر هستیم و به فضل الهی این راه را ادامه خواهیم داد.

سرلشکر سلامی با محکومیت اقدامات تجاوزکارانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی روز گذشته در غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر به ویژه کودکان مظلوم و بی گناه شد، گفت: بدون شک پاسخ سریع مقاومت اسلامی فلسطین به این جنایت فصل جدید را نشان می دهد که پیروزی در قدرت در جریان مقاومت اتفاق افتاد و صهیونیست ها بهای سنگین دیگری را برای جنایت اخیر خواهند پرداخت.

وی در خاتمه نسبت به تسریع روندها و فرآیندهای پیروزی فلسطین قهرمان بر اشغالگران سرزمین مقدس ابراز امیدواری کرد. دستیابی به قدرت نظامی موثر برای برهم زدن موازنه خطر، ضامن موفقیت انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی است و تاکید کرد: با کمک همدلی و دوستی مردم همچنان می توانید قوی تر و قوی تر شوید. از نظر انسانی، معنوی و نظامی بر صهیونیست ها غلبه کنید

در این دیدار، زیاد نخله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز از مواضع و رهنمودهای رهبر انقلاب و حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین قدردانی کرد و گفت: جمهوری اسلامی ایران موضع و رویارویی گسترده با آمریکا و رژیم صهیونیستی مایه خرسندی مردم فلسطین و ارتقای روحیه مبارزان و مجاهدان فلسطینی است.

  حزب مردم سالاری: هنوز زمان برای احیای برجام وجود دارد

وی افزود: مقاومت اسلامی در عرصه قدرت نظامی پیشرفت های بسیار خوب و موثری داشته است و این روند متوقف نخواهد شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی حمایت جبهه مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی ایران از مبارزات ملت فلسطین با صهیونیست ها را قاطعانه و دلگرم کننده توصیف و خاطرنشان کرد: در مسیر دشمن ستیزی مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته ایم. مبارزه صهيونيستي و حضور حاميان ملت فلسطين به ويژه شما در كنار ما موجب تقويت روحيه و توانمندي هاي مقاومت شده است.

وی تاکید کرد: ما به مقاومت ادامه خواهیم داد و با همکاری سایر گروه های مقاومت فلسطینی در وضعیت بسیار خوبی به سر می بریم و می توانیم هر تجاوزی رژیم صهیونیستی را به موقع پاسخ داده و پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید