طرح های آبرسانی روستاهای گیلان با اعتباری بالغ بر 1827 میلیارد تومان اجرا می شود

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، مازیار علیپور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آبفای گیلان از معاونت منابع انسانی و پشتیبانی آبفا در کشور بازدید کرد. پروژه های آبرسانی وی به روستاهای گیلان گفت: این طرح ها در ۷۱۱ روستای گیلان با اعتباری بالغ بر ۱۸۲۷ میلیارد تومان اجرا می شود.

مازیار علیپور رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل آب گیلان در تشریح ابعاد پروژه های محرومیت زدایی گیلان گفت: یک هزار و 627 کیلومتر لوله گذاری، احداث 74 مخزن به حجم 25 هزار و 170 مترمکعب، احداث 71 ایستگاه پمپاژ، حفار. 31 در 12 شهرستان استان گیلان عملیات احداث یک حلقه چاه و بهسازی 11 چشمه در حال انجام است.

مدیر عامل آبفای گیلان در خصوص عملیات اجرایی مجتمع آبرسانی آجی بوزایه گفت: این مجتمع در مناطق رشت و انزلی به جلوی کار وصل شده و منبع تامین آب مشترکین این منطقه در دراز مدت است. از خط انتقال شوخبیجار – لشت نشاء خواهد بود و تا تکمیل آن با احداث مخزن زمینی بتنی 250 مترمکعبی و مخزن هوا 50 مترمکعبی و سایر تاسیسات مربوطه تغذیه خط انتقال از منابع آب محلی موجود خواهد بود.

علیپور طول خطوط انتقال و شبکه توزیع این پروژه را 36 کیلومتر با قطر 63 تا 250 میلی متر اعلام کرد.

وی با اشاره به آغاز عملیات اجرایی این پروژه ها در 12 شهرستان استان افزود: امیدواریم با همکاری نهادهای مرتبط برای اخذ مجوزهای لازم بتوانیم به زودی شاهد بهره برداری از این پروژه ها باشیم. امکان پذیر و رفع محرومیت های استان سرسبز گیلان».

  «پنهان» چیزی فراتر از یک مستند تصویری است/ داستان «برنده ها» شبیه داستان های هم عصر ماست.

عزم جدی دولت برای رفع بی آبی روستایی

مصطفی یارمحمدی معاون منابع انسانی و نگهداری شرکت آبفای ایران نیز به عنوان یکی از جبهه های کاری از مجتمع آبرسانی آجی بوضایی بازدید کرد. آبفای گیلان وی در اجرای طرح های محرومیت زدایی اظهار داشت: دولت توجه ویژه ای به حوزه آبرسانی روستایی دارد و منابع مالی لازم تامین و تامین می شود.

وی با تاکید بر اینکه فعالیت های آبرسانی در روستاها باید به صورت مستمر اطلاع رسانی شود، افزود: عزم جدی دولت برای رفع محرومیت از طرح آبرسانی روستاها نیاز اساسی مردم است و مردم باید نسبت به اقدامات انجام شده در این زمینه آگاه باشند. جهت.

دیدگاهتان را بنویسید