طرح بیمه حوادث ویژه زائران در اماکن مرتفع

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بیمه کوثر، مدیر بیمه حوادث این شرکت ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، این موضوع را اعلام کرد و گفت: در طول سفر ممکن است اتفاقاتی بیفتد. حوادث مختلف با زائران که ممکن است از نظر دسترسی مشکل باشد بودجه و آگاهی از مراکز و خدمات درمانی با محدودیت هایی مواجه است. به همین دلیل مدیریت بیمه حوادث شرکت بیمه کوثر با هدف آرامش خاطر زائران و خانواده های آنان، کارکنان کاروان های زیارتی و همچنین کلیه افراد حقیقی در سفر اقدام به ارائه بیمه نامه های ویژه حوادث در قالب طرح عتبات عالیات نموده است. به عراق. .

محمود کاظمی در تشریح این طرح های بیمه ای گفت: این بیمه نامه های حوادث به درخواست مشتری به دو صورت گروهی و انفرادی صادر می شود. همچنین با توجه به مدت زمان سفر، سه طرح بیمه با پوشش ها و حق بیمه های مختلف در نظر گرفته شده است. در این بیمه نامه ها بیمه شدگان تا سقف 2 میلیارد ریال بابت فوت ناشی از حوادث و حوادث تروریستی و همچنین نقص عضو و از کارافتادگی تحت پوشش قرار می گیرند و علاوه بر این پوشش تا سقف 40 میلیون ریال برای هزینه های درمانی ناشی از حادثه در نظر گرفته شده است. .

وی با بیان اینکه شبکه فروش بیمه کوثر در سراسر کشور آماده ارائه این خدمت جدید به متقاضیان است، خاطرنشان کرد: این طرح در طول سال معتبر است و مسافران می توانند در ایام زیارت و سیاحت از این بیمه نامه استفاده کنند.

  368 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در اصفهان شناسایی شدند / 23 بیمار فوت کردند

دیدگاهتان را بنویسید