صهیونیست ها بهای سنگین جنایت اخیر را خواهند پرداخت

به گزارش خبرگزاری موج، زیاد نخله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با حضور در ستاد کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه دیدار و گفتگو کرد.

سرلشکر سلامی در این دیدار حلول ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام را تسلیت گفت. این ماه، ماه جهاد و شهادت است، وی آزادی فلسطین برای ملت ایران را فراتر از یک آرزو و یک راهبرد مشخص دانست و تصریح کرد: آزادی فلسطین زمانی که یک آرزو باشد، تنها یک آرزو می ماند و نیست. هدف واقعی تلقی می شود، علیرغم اینکه بر اساس منویات امام خمینی (ره) و تأکیدات امام خامنه ای، هدف و راهبرد ما آزادی قدس شریف و بازگرداندن سرزمین های از دست رفته و اشغال شده فلسطین به صاحبان اصلی آن است. .

وی افزود: مسیر توسعه در فلسطین اشغالی و افول قدرت صهیونیستی که به سمت انحطاط و فروپاشی پیش می رود، مسیری بی بازگشت و نزدیک به فیض الهی آزادسازی قدس شریف است.

سرلشکر سلامی با اشاره به تقویت توانمندی های مقاومت فلسطین خاطرنشان کرد: قدرت امروز مقاومت فلسطین نسبت به گذشته تکامل یافته است و با ظرفیت بالقوه و بالفعل خود نشان می دهد که توانایی جنگ های بزرگ را پیدا کرده است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شناسایی و اعتراف مقامات متعصب صهیونیستی مانند باراک، نتانیاهو و بنت در خصوص بی کفایتی این رژیم و صحبت از فروپاشی قریب الوقوع این رژیم که با تایید کارشناسان بین المللی نیز همراه است، گفت: ناشی از حقایق غیرقابل انکار در میدان مبارزه مقاومت اسلامی فلسطین با اشغالگران است. قدس شریف به فکر فرو رفت و گفت: اسرائیل به دلیل ناامیدی ناشی از ناتوانی آمریکا در حمایت از آنها، به تدریج برخی کشورهای عربی را هدف قرار می دهد تا خود را تقویت کند. علیرغم اینکه این استراتژی برای آنها پس انداز نیست و ممکن است ضعف های ذاتی رژیم نتواند به آنها رویاهایشان را تحقق بخشد.

  مکرون نشان افتخار فرانسه را به الکاظمی اعطا کرد

وی ادغام جمعیت و قدرت نظامی اسرائیل را نقطه ضعف ذاتی صهیونیست ها توصیف و بیان کرد: با قدرت گرفتن فلسطین و آشکارتر شدن آن قدرت، ضعف و ناتوانی صهیونیست ها آشکارتر می شود و کار برای آنها دشوارتر می شود. به کار خود ادامه دهید

فرمانده کل سپاه افزود: ضعف های فزاینده ذاتی رژیم صهیونیستی از نظر روانی آنها را در مسیر نابودی و تضعیف قرار داده است به گونه ای که چشم انداز تاریک و وحشتناکی را پیش روی خود می بینند.

سرلشکر سلامی تقویت مقاومت را پیوند زنجیر ضعف روانی صهیونیست ها با مهاجرت معکوس دانست و گفت: برخی شواهد نشان می دهد که صهیونیست ها از درون در حال فروپاشی هستند و برای فروپاشی اسرائیل شاید مقاومت فلسطین حتی نیازی نداشته باشد. یک جنگ.”

فرمانده کل سپاه وحدت، وحدت گروه‌های فلسطینی را واقعیتی باشکوه و ایجاد نشاط، رشد و اقتدار برای مقاومت اسلامی فلسطین دانست و تصریح کرد: امروز همه توانمندی‌های جهادی ضدصهیونیستی در یک راستا قرار دارد. به صحنه می آیند و برای آزادی قدس شریف تلاش می کنند و از حقوق ملت فلسطین دفاع می کنند و ما تا آخر با شما هستیم تا فلسطین و فلسطینی ها بدانند که تنها نیستند.

وی آزادی بیت المقدس و پیروزی ملت فلسطین را هدف و راهبرد ائمه اطهار انقلاب اسلامی و ملت بزرگ ایران دانست و بر تداوم و توسعه حمایت های جمهوری اسلامی از مقاومت قهرمانانه و مقتدرانه تاکید کرد. فلسطین تاکید کرد: امروز از آن زمان فلسطینی‌تر هستیم و به فضل الهی این راه را ادامه خواهیم داد.

  "اسلام هراسی بسیاری از جوامع مسلمان را تهدید می کند"

سرلشکر سلامی با محکومیت اقدامات تجاوزکارانه و جنایتکارانه رژیم صهیونیستی روز گذشته در غزه که منجر به شهادت و مجروح شدن ده ها نفر به ویژه کودکان مظلوم و بی گناه شد، گفت: بدون شک پاسخ سریع مقاومت اسلامی فلسطین است. این جنایت نشان دهنده فصل جدید قدرت است که در جریان مقاومت حمله ای انجام شد و صهیونیست ها بهای سنگین دیگری را برای جنایت اخیر خواهند پرداخت.

وی در خاتمه نسبت به تسریع روندها و فرآیندهای پیروزی فلسطین قهرمان بر اشغالگران سرزمین مقدس ابراز امیدواری کرد. دستیابی به قدرت نظامی موثر برای شکستن موازنه خطر، ضامن موفقیت انتفاضه فلسطین و مقاومت اسلامی در برابر رژیم صهیونیستی است و تاکید کرد: با همدلی و همدلی مردم با شما، همچنان می توانید تبدیل شوید. قوی تر شود و برتری انسانی، معنوی و نظامی نسبت به صهیونیست ها کسب کند.

ما قادریم هر گونه تجاوز رژیم صهیونیستی را انتقام بگیریم و به موقع پاسخ دهیم

در این دیدار زیاد نخله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز از مواضع و رهنمودهای مقام معظم رهبری و حمایت و حمایت جمهوری اسلامی ایران از مقاومت و انتفاضه مردم فلسطین قدردانی کرد و گفت: موضع جمهوری اسلامی ایران و رویارویی گسترده با آمریکا و رژیم صهیونیستی باعث خوشحالی مردم شد. فلسطین و بالا بردن روحیه مبارزان و مجاهدان فلسطینی.

وی افزود: مقاومت اسلامی در عرصه قدرت نظامی پیشرفت های بسیار خوب و موثری داشته است و این روند متوقف نخواهد شد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی حمایت جبهه مقاومت به ویژه جمهوری اسلامی ایران از مبارزه ملت فلسطین با صهیونیست‌ها را قاطعانه و دلگرم‌کننده توصیف و خاطرنشان کرد: در مسیر ضدیت با مشکلات فراوانی پشت سر گذاشته‌ایم. مبارزه صهيونيستي و حضور حاميان ملت فلسطين به ويژه شما با ما همراه است و اين امر موجب تقويت روحيه و توان مقاومت شده است.

  مهلت انتخاب رشته با آزمون در دانشگاه تا 31 مرداد می باشد

وی تاکید کرد: ما به مقاومت ادامه خواهیم داد و با همکاری سایر گروه های مقاومت فلسطینی در وضعیت بسیار خوبی قرار داریم و می توانیم به موقع به هر تجاوز رژیم صهیونیستی پاسخ گوییم و پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید