شناسایی ۲۲۶ بیمار جدید کرونا در اصفهان/ ۶۱ نفر بستری شدند

مهدی احمدی فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان گفت: در شبانه روز گذشته 536 بیمار مشکوک شدند. ویروس کرونا در این مدت 226 بیمار کرونا در اصفهان شناسایی و 61 نفر بستری شدند.

وی افزود: همچنین در شبانه روز گذشته 56 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

احمدی فر بیان کرد: در حال حاضر 536 بیمار کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 72 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه درمان شدند.

این مقام مسئول ادامه داد: همچنین طی شبانه روز گذشته 56 نفر از بیماران مبتلا به کرونا بهبود یافته و از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

وی گفت: از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون یک میلیون و 516 هزار و 469 بیمار تایید شده و مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شناسایی شده اند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیان کرد: 18 هزار و 627 بیمار مشکوک و تایید شده کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کردند که از این تعداد 11 هزار و 800 مورد فوت قطعی و 6 هزار و 827 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند.

باید بگویم؛ طی 24 ساعت گذشته سه مورد فوتی ناشی از کرونا در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ثبت شد.

  سرعت باد در جزایر غربی هرمزگان به 40 کیلومتر در ساعت می رسد

دیدگاهتان را بنویسید