رویکرد ذوب آهن اصفهان خلق موقعیت های ارزشمند از تهدیدات است

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، یوسف رضا سیف الهی در این دیدار ذوب آهن اصفهان را پشتیبان رزمندگان دفاع مقدس دانست و گفت: حضور کارکنان ذوب آهن اصفهان در جنگ تحمیلی نشان از ایثار و شهادت این صنعتگران دارد.

وی با بیان اینکه ذوب آخان اصفهان در دوران دفاع مقدس نقش انکارناپذیری در ارائه رزمندگان آموزش دیده جنگ تحمیلی داشت، افزود: این شرکت در ارائه تجهیزات، ادوات، خدمات فنی، مهندسی و لجستیکی به جبهه و جنگ سنگ تمام گذاشت. ..

معاون هماهنگ کننده دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام تولید و توسعه محصولات استراتژیک مورد نیاز صنایع مختلف در ذوب آهن اصفهان را ارزیابی کرد و تاکید کرد: به ویژه برای صنعت فولاد برنامه و توجه ویژه ای دارند.

در این جلسه مهندس همچنین روند ساخت را تشریح کرد شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: این شرکت با برنامه های هدفمند و دانش بنیان که در چند ماه اخیر بیش از دوازده محصول جدید طراحی و تولید کرده است، اکثر مشکلات را پشت سر گذاشته تا تنوع سبد محصولات، سوابق مختلف تولید و اجرا و تکمیل نوسازی و توسعه را طی کند. پروژه های ذوب آهن اصفهان باید بر اساس برنامه های هدفمند و شاخص محور این شرکت ارزیابی شوند.

وی با بیان اینکه ذوب آهن اصفهان با اتوماسیون پیشرفته و مدرن تمامی فعالیت های تولیدی را به صورت آنلاین و آنلاین رصد و کنترل می کند، افزود: این شرکت با دارا بودن کارگاه های مدرن، نگهداری و ساخت 85 درصد تجهیزات و مکان یابی قطعات و ملزومات لازم را انجام می دهد. 15 درصد باقی مانده با حمایت شرکت های توانمند بومی و دانش بنیان کشور.

  سامانه صدور مجوز عملکرد راه اندازی می شود

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه در دوران کرونا اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونایی منطقه را تامین کرده ایم، گفت: با برنامه ریزی و اجرای پروژه های مختلف میزان مصرف آب از 26 مترمکعب در تن کاهش یافت. تولید به 3.4 متر مکعب کاهش داده ایم.

شعیشی در بخشی دیگر از سخنان خود به طرح و تلاش های خستگی ناپذیر برای خنثی سازی تحریم های ظالمانه پرداخت و گفت: نگرش و رویکرد گروه آهن و ذوب آهن اصفهان در قبال محدودیت ها ایجاد فرصت های ارزشمند از تهدیدات است.

وی با بیان اینکه حاشیه ها به عنوان موانع عمده تولید و توسعه و شکوفایی کشور، توان و توان صنعتگران را می گیرد، تصریح کرد: در چنین شرایط سختی که صنایع با موانع زیادی بر سر راه تولید دست و پنجه نرم می کنند، انتظار داریم دولت، مجلس، شورا در حد مقتضی و سایر نهادهای حاکمیتی نباید اجازه به حاشیه راندن صنایع را بدهند

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان مداخله غیرتخصصی در صنعت را آسیب جدی به تولید می‌داند و می‌گوید: حالا که ذوب آهن اصفهان ثبت شده است، دیگران هم باید نگاه کنند، به بخش خصوصی نگاه کنند و بگذارند تکیه کنند. با نیروهای توانمند خود و ظرفیت بخش خصوصی، تولید و توسعه شرکت را پیش خواهیم برد.

مهندس شیسطی با بیان اینکه با افزایش فناوری در عرصه رقابت، دیگر جایی برای کندی پیشرفت و توسعه باقی نمی ماند، گفت: باید با برنامه های دانش بنیان، نمایه شده و قابل کنترل و البته با شتاب مناسب در مسیر تولید و تولید پیش برویم. توسعه. و از آنجایی که در دهه های اخیر رشد صنعت فولاد نسبت به سایر صنایع خوب بوده است، باید با دقت و موقعیت شناسی خاصی در عرصه رقابت جهانی پیروز این عرصه باشیم و ذوب آهن اصفهان با تمام توان در این مسیر پیش می رود. قدرت آن

  مطالعه جدید: افراد فقیر بیشتر از بقیه مستعد ابتلا به عفونت طولانی مدت کرونا هستند

دیدگاهتان را بنویسید