رد پیشنهاد جهاد اسلامی در مصر برای آتش بس

157052423 خبر عجیب

شفقنا-المیادین گزارش داد: جهاد اسلامی فلسطین پیشنهاد آتش بس مصر را نپذیرفت و اعلام کرد که بر میدان و ادامه حملات موشکی به سرزمین های اشغالی متمرکز است.

به گزارش شفقنا از مهر به نقل از المیادین، جهاد اسلامی به پیشنهاد مصر برای آرام کردن اوضاع و توقف درگیری با رژیم صهیونیستی پاسخ منفی داده و اعلام کرده که اکنون زمان پاسخگویی به جنایات دشمن صهیونیستی است.

مرکز اطلاع رسانی فلسطین به نقل از رسانه های یهودی گزارش داد که مصر به رژیم صهیونیستی اطلاع داده است که قادر به برقراری آتش بس در غزه نیست.

پیش از این خبرنگار المیادین به نقل از برخی منابع از جنبش جهاد اسلامی اعلام کرده بود که این جنبش فعلا هیچ میانجیگری از سوی مصر را نمی پذیرد و تمرکز خود را بر میدان و ادامه حملات موشکی به سرزمین های اشغالی دارد.

در عین حال، گردان قدس در بیانیه ای ضمن اعلام ادامه جنگ در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی تاکید کرد: به ملت فلسطین و حامیان مقاومت اطمینان می دهیم که روحیه رزمندگان ما در بهترین حالت است. .

لازم به ذکر است که تاکنون 15 فلسطینی بر اثر حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیده اند. یک کودک 5 ساله تاکنون فوت کرده است.

  همه اعضای دولت باید گزارشی از تلاش خود برای اجرای شعار سال بدهند

دیدگاهتان را بنویسید