در روزهای تاسوعا و عاشورای حسینی آماده پلیس راهور کلانشهر باشید

به گزارش خبرگزاری موج، سردار محمدحسین حمیدی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران گفت: از ابتدای ماه محرم و دهه اول شهر مراسمات در سطح شهر آغاز شده و همکارانم حدود 5000 تکیه و تکیه را کنترل و مدیریت کرده اند. هیأت‌ها در سطح جاده‌های پایتخت در امتداد نگرش ترافیکی.» انجام دادند

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران ادامه داد: اکیپ های پلیس راهنمایی و رانندگی تهران با تردد خودروها و موتورسیکلت ها برای پارک خودروها و موتورسیکلت ها در اطراف اماکن عزاداری و با نظم و ترتیب منظم خود نظم و انضباط خاصی به جاده ها داده و هدایت کردند. ترافیک در زمان هایی که محدودیت هایی داشتیم. ساختند

وی گفت: در این مدت همکارانم با محدودیت خودروهای سنگین در ورودی تهران محدودیت های لازم را در این زمینه اعمال کردند.

سردار حمیدی افزود: اما مراسم از امشب آغاز می شود و مردم از این فرصت استفاده کرده و در این مراسم حضور خواهند یافت و طبیعی است که اکثر خیابان های تهران درگیر مراسم عزاداری شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: فردا و پس فردا اوج مراسم را در خیابان های تهران خواهیم داشت و می توانیم شاهد حضور هیئت های مذهبی و شرکت در آنها باشیم.

وی گفت: همکارانم با هماهنگی هایی که با مسئولین و روسای هیئات مذهبی داشتند و با استفاده از ظرفیتی که در این هیئت ها وجود دارد، قبل از شروع مراسم و تا پایان مراسم به همکارانم کمک کردند تا سازماندهی کنند. شکلی از مردم، که کمک می کنند. سرعت روان سازی ترافیک را تا حد ممکن افزایش دادیم و سعی کردیم رویدادهای کاملاً ایمن و بدون محدودیت از نظر ترافیکی داشته باشیم.

  شناسایی و دستگیری ۷۴ متهم در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در رودان

سردار حمیدی ادامه داد: برای فردا و پس فردا هم همین برنامه ریزی کرده ایم و تمام خواسته ما این است که اتفاقات شهر را به خوبی و از نظر ترافیکی و ایمنی ترافیک مدیریت کنیم و بتوانیم ترافیک را کنترل کنیم. ما مسیرهای جایگزین را پیش خواهیم برد و این اقدامات وظیفه بسیار سنگینی را بر دوش همکارانی که انجام این ماموریت را داوطلبانه و جزئی از وظایف خود می دانند قرار می دهد و این مسئولیت را پس می گیریم تا بتوانیم در عزاداری شریک باشیم. سرور و راهنمای شهدا.

وی افزود: قطعاً بسیاری از تقاطع ها، میادین و جاده های ما مملو از جمعیت خواهد بود و افراد گران قیمت تردد خواهند کرد و تردد عابران پیاده با لباس های تیره در شب می تواند برای رانندگانی که توجهی به جلو و سرعت غیرمجاز دارند خطرناک باشد. رانندگان.» بنابراین توصیه می شود هم عابران از نقاط قابل رویت عبور کنند و هم رانندگان مراقب تردد عابران پیاده در جاده هایی که از آنها عبور می کنند، باشند زیرا عابران لباس تیره به تن دارند.

دیدگاهتان را بنویسید