خبر جدید باشگاه پرسپولیس از ادامه طلسم جذب مهاجم تا زمان حضور سجالال در کلاس های مربیگری

جدید از پرسپولیس خبر عجیب

شفقنا- این روزها اخبار جدیدی از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد که همگی جالب و شنیدنی هستند.

به گزارش شفقنا ورزشی به برخی از این اخبار اشاره می کنیم:

طلسم جذب مهاجم ادامه داشت

یورگن لوکادیا مهاجم هلندی مورد نظر باشگاه پرسپولیس با درخواست مالی بالای خود مانع از توافق این بازیکن با این باشگاه شد.

امیرعلی حسینی، مسئول روابط بین الملل باشگاه پرسپولیس که چند روز پیش برای مذاکره با این بازیکن به ترکیه رفته بود، به تهران بازگشته اما خبری از توافق با این بازیکن نیست.

تقاضای سنگین مالی باعث شده تا پرسپولیس فعلا نتواند این بازیکن را جذب کند مگر اینکه قیمت پیشنهادی این مهاجم تغییر کند و زمزمه هایی مبنی بر مذاکره این باشگاه با دو گزینه دیگر به گوش می رسد.

فصل جدید لیگ برتر از جمعه این هفته آغاز می شود و قرمزها هنوز مهاجمی به خدمت نگرفته اند./ آخرین خبر

غایبان پرسپولیس در هفته اول مقابل ذوب آچان

برخی از اخبار هاکی حاکی از آن است که امید عالیشاه و وحید امیری قطعا نبرد مقابل شاگردان مهدی تارتار را از دست خواهند داد. امیر که هنوز شرایط حضور در زمین را پیدا نکرده و عالیشاه با تصمیم کمیته انضباطی نمی توانند به اصفهان سفر کنند.

حامد پاکدل و مهدی عبدی، دو مهاجم دیگر پرسپولیس نیز مصدوم هستند، هرچند عبدی در شرایط بهتری قرار دارد و گفته می شود به دیدار مقابل ذوب آخان می رسد، اما حامد پاکدل همچنان در ورزشگاه شهید کاظمی زیر آفتاب است و به بازی ادامه می دهد. تحت فیزیوتراپی با کادر پزشکی قرار می گیرد، اما به نظر می رسد که او به اولین بازی فصل تیمش نخواهد رسید.

  تداوم تلاش برای رسیدگی به تخلفات ازدحام معادن در قالب گشت های مشترک

در چنین شرایطی باید منتظر ماند و دید که یحیی گل محمدی چه برنامه ای برای خط حمله تیمش دارد و آیا از دو مهاجم متخصص تیمش (عبدی و تامیروف) در ترکیب اصلی استفاده می کند یا فرصت بازی در ترکیب را ترجیح می دهد. خط حمله وحدت حنانوف در بازی با ذوب آهن قاطعانه غایب است.

حضور سیدجلال حسینی در کلاس های مربیگری

سیدجلال حسینی کاپیتان فصل های اخیر تیم پرسپولیس با خداحافظی از فوتبال به کادرفنی این تیم اضافه شد اما به دلیل نداشتن مدرک مربیگری نمی تواند در مسابقات رسمی روی نیمکت بنشیند.

در همین راستا حسینی به زودی با ثبت نام در دوره های مربیگری به صورت رسمی کار خود را در این مرحله از زندگی ورزشی خود آغاز خواهد کرد.

با توجه به حضور سیدجلال در تیم ملی و انجام 115 بازی ملی، وی درجه D را کسب کرده است اما حسینی برای عبور از این مرحله از هفته آینده در درجه C حضور خواهد داشت.

کلاس های مربیگری C آسیا از شنبه 31 مرداد در ورزشگاه شهید درفشی فر آغاز می شود تا پرافتخارترین بازیکن تاریخ لیگ برتر در این کلاس ها حضور یابد. این دوره از کلاس های مربیگری به همت شورای فوتبال شمال غرب تهران به سرپرستی حسین خبیری برگزار می شود. خبیری در پایان هفته گذشته رسما به عنوان یکی از اعضای جدید هیات مدیره باشگاه پرسپولیس انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید