حفظ حجاب و عفاف جامعه؛ درخواست مردم قم از رئیس جمهور

حفظ حجاب و عفاف جامعه؛  درخواست مردم قم از رئیس جمهور

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم گفت: مردم متدین و متدین شهر مقدس قم با امضای طوماری خطاب به ریاست جمهوری ضمن اعلام حمایت از طرح عفاف و حجاب خواستار شدند. برای پاسداری ویژه از عفاف و حجاب جامعه.

به گزارش خبرگزاری موج قم، خوجة الاسلام والمسلمین گرجی وی در دیدار با آیت الله سید محمد ساعدی ضمن ارائه گزارشی از روند تشکیل مجامع امر به معروف و نهی از منکر مساجد و محلات استان قم گفت: یکی از اقداماتی است که ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم انجام داده است. زیارت مساجد و گفتگو با مردم و دعوت از مردم و ایجاد توصیه به معروف و نهی از منکر در مساجد و محلات استان قم است.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قم افزود: جلسه ای با ائمه جماعات و معتمدین مساجد برگزار شد و مقرر شد وارد عرصه امر به معروف شوند. و ستاد با تمام توان آماده است تا زمینه ها و حمایت های لازم را برای پلیس و آموزش فراهم کند.

وی خاطرنشان کرد: بهترین کمک به مردم در مقوله امر به معروف و نهی از منکر، مطالبه آن از مسئولان عالی نظام است، لذا مردم استان قم اعلام می کنند که طرفدار طرح حجاب و عفاف هستند. درخواست از مسئولان برای ترویج عفاف و حجاب

گرجی یادآور شد: مردم متدین و متدین شهر مقدس قم با امضای طوماری خطاب به ریاست جمهوری ضمن اعلام حمایت از طرح عفاف و حجاب خواستار حفظ ویژه از عفاف و حجاب جامعه شدند.

  حجت الاسلام «محمدجواد باقری» امام جمعه آستارا شد

دیدگاهتان را بنویسید