تشکیل ستاد خدمات رسانی به عزاداران حسینی با 60 نفر در 3 شیفت کاری در یکی از مناطق شهر قم.

تشکیل ستاد خدمات رسانی به عزاداران حسینی با 60 نفر در 3 شیفت کاری در یکی از مناطق شهر قم.

مدیر منطقه یک شهرداری قم از تشکیل ستاد خدمات رسانی به سوگواران حسینی با 60 کارمند در سه شیفت کاری در منطقه یک شهر قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مجید محمد رضاحانی وی به اجرای «طرح جهادی راهبران خدمت» در ارائه خدمات به سوگواران حسینی (م) در سطح منطقه اشاره کرد و اظهار داشت: ستاد منطقه یک نیز با هدف خدمات رسانی به کشور تشکیل شد. سوگوار حسینی (م.)، تقاطع آذر و عمار یاسر، جنب مجموعه الزهرا.

وی به گستره خدمات رسانی منطقه یک اشاره کرد و افزود: محدوده خدمات رسانی منطقه یک از خیابان آذر از روبروی چل اختران تا بازار سره و ورودی بازار قدیم به کوچه عمار یاسر 27 و در عمار محدود می شود. یاسر از ابتدای باغ پان تا سه راهی آذر.

مدیر منطقه یک شهرداری قم از آماده باش کامل نیروهای خدمات شهری منطقه یک تا پایان 27 مرداد ماه خبر داد و اظهار داشت: ستاد از ساعت 12 امروز تا ساعت 7 صبح روز 27 مردادماه در محل است.

وی نحوه نظافت و جابجایی پرسنل منطقه را تشریح کرد و گفت: قرار است 60 نفر در 3 شیفت کاری به نظافت و نظافت منطقه بپردازند.

محمدرضاحانی اقامه نماز عاشورا را یکی از برنامه های مهم منطقه دانست و اظهار داشت: یک تانکر 18 هزار لیتری برای شستشوی عزاداران حسینی در روز عاشورا آماده شده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: منطقه یک آماده پذیرایی از عزاداران حسینی(ع) است و تلاش شده تا امکانات لازم برای شهروندان فراهم شود.

  مدیرکل پزشکی قانونی یزد: هویت 8 کشته سانحه قطار مشهد - یزد مشخص شد + اسامی

دیدگاهتان را بنویسید