انسداد 36 حلقه چاه غیرمجاز در استان اردبیل

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، داور بستم نماینده اجرای طرح بازیابی و تعادل بخشی شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: با مسدود شدن این شماره. چاه غیر مجاز در سطح استان اردبیل نیم میلیون مترمکعب در مصرف آب زیرزمینی صرفه جویی شده است.

وی همچنین از کاهش تعیین 10 حلقه چاه مجاز در 4 ماهه نخست سال جاری در استان خبر داد و گفت: در این مدت برق 10 حلقه چاه دیگر نیز به دلیل تخلف قطع شد و با این اقدامات 400 هزار حلقه چاه نیز قطع شد. متر مکعب آب را می توان صرفه جویی کرد.

نماینده اجرایی شرکت آب منطقه ای اردبیل همچنین به نصب 70 کنتور هوشمند و حجمی بر روی چاه های مجاز استان در 4 ماه گذشته اشاره کرد و گفت: با این اقدام بیش از یک میلیون و 200 هزار متر مکعب آب زیرزمینی مصرف شده است. . ذخیره شده است.

بسطام با اشاره به اجرای برنامه های مختلف برای فرهنگ سازی در مصرف آب گفت: با اجرای برنامه های تعادل بخشی در سطح استان از هرگونه سوء استفاده از منابع آبی جلوگیری می کنیم.

وی همچنین به فعالیت 22 اکیپ گشت و بازرسی از منابع آب در بخشداری اشاره کرد و یادآور شد: با تلاش این اکیپ ها و همکاری مستمر دستگاه قضایی و نیروی انتظامی نظارت خود را در حفاظت از منابع آبی دوچندان خواهیم کرد.

  حاتب زاده حمله تروریستی در مالی را محکوم کرد

دیدگاهتان را بنویسید