امروز راهپیمایی اربعین جلوه ای از جبهه مقاومت بین المللی است

به گزارش خبرگزاری موج، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور در پیامی به کاروان زائران اربعین حسینی که از مشهد مقدس با پای پیاده عازم کربلای معلی هستند و به مدت 72 روز این مسیر را طی می‌کنند، گفت: در پیاده‌روی اربعین و … ایمان و اعتقاد قلبی» و «عشق و محبت» و این هم افزایی و همکاری مردم از نقاط مختلف دنیا به دور از اختلاف و اختلاف، جلوه ای از خصوصیات شریف مکتب اهل بیت علیهم السلام است. (مانند).

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

به نام خدا

اربعین حسینی حماسه ای است مستمر از تاریخ است که دل آزادگان را جلا می دهد، عزم مجاهدان راه حق را تقویت می کند و نوای پیروزی جاودان حسینی در جهان می پیچد.

اربعین نماد و جلوه ای است که عاشورا و پیام حسین بن علی (ع) همیشه ماندگار است و به همین دلیل برگزاری باشکوه این موکب عظیم عاشقان حسینی توجه جهانیان را به پیام عاشورا جلب کرد.

امروز راهپیمایی اربعین جلوه خط مقدم مقاومت بین المللی است و قلوب بسیاری از مسلمانان جهان اسلام را به دور نماد بصیر مقاومت و مقاومت حسین بن علی (ع) گرد آورده است.

حرکت عاشقانه و مؤمنانه شما در این راهپیمایی بی نظیر که سابقه این اجتماع عظیم را در هیچ نقطه ای از جهان ندارد، یادآور سختی راه و زحماتی است که ائمه طاهر (علیه السلام) در راه نشر پاکان فدا کردند. اسلام محمدی (ص) در سرزمین های اسلامی.

در راهپیمایی اربعین هم «ایمان و اعتقاد قلبی» و هم «عشق و علاقه» به هیجان می آید و این هم افزایی و همکاری مردم نقاط مختلف دنیا به دور از تضاد و اختلاف، جلوه ای از ویژگی های والا است. از مکتب اهل بیت (علیهم السلام).

  طالبان: دختران تا زمانی که پالیسی جدید آموزشی تصویب نشود، اجازه حضور در مکتب را نخواهند داشت

حضور شما در راهپیمایی اربعین را از صمیم قلب تبریک می گویم و ضمن آرزوی سلامتی و سلامتی شما زائران عزیز، لازم است تمامی مسئولین و دستگاه ها از همه توان خود برای حمایت از برگزاری باشکوه این مراسم استفاده کنند. حرکت بزرگ

دیدگاهتان را بنویسید