افزایش ساعات پخت نانوایان منتخب برای اطمینان از خدمات رسانی مطلوب به مردم

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، حمیدرضا امام پناهی فرماندار رشت در دیدار با منتخبان نانوایان شهرستان که با حضور مدیر کل غله استان و به منظور قدردانی از زحمات صنف نانوایان و استماع مشکلات حوزه آرد برگزار شد. و نان، با تسلیت ایام سوگواری ابا عبدالله (ع) و یاران باوفایش به شیفتگان مکتب حسینی، بر اهمیت و جایگاه حفظ حرمت نان در آموزه های دینی و پیشینه فرهنگی مردم تاکید کرد. گفت: نانوایان یکی از نیازهای اصلی جامعه را بر عهده دارند و متعهد به ارائه خدمات به مردم با تعهد هستند و نباید تخلفات تعداد انگشت شماری از واحدهای خبازی را به همه نانوایان تعمیم داد.

وی افزود: با توجه به اهمیت تاریخی نان در سبد غذایی خانوارهای ایرانی، بررسی دستگاه های نظارتی واحدهای خبازی و برخورد با معدود متخلفان ادامه خواهد داشت.

نماینده عالی دولت در مرکز استان با اشاره به جمعیت زیاد این شهرستان و توجه به اینکه رشت مقصد نهایی بسیاری از هموطنان برای گذراندن تعطیلات است، گفت: تحویل و توزیع آرد شرایط فوق العاده و سهمیه واحدهای تجاری نانوایی مشکلی ندارد و لازم است نانوایان منتخب به نصب بنر و افزایش ساعت پخت توجه کنند.

وی تاکید کرد: برای پاسخگویی بیشتر به مطالبات مردم و میهمانان لازم است نانوایی ها به ساعت کاری، پرهیز از تعطیلی های خودسرانه و ارتقای کیفیت نان به ویژه در ایام سوگواری سرور و سالار توجه بیشتری داشته باشند. شهدا.

  دیپلماسی با ایران بهترین گزینه است

دیدگاهتان را بنویسید