ادغام در واحدهای حقوقی بانک سپه باید قوی باشد

به گزارش خبرگزاری موج، آیت الله ابراهیمی مدیرعامل بانک سپه در اولین همایش معاونت حقوقی این بانک با تسلیت حلول ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام. (علیه السلام) از یارانش به عنوان شهدا به عنوان نمونه های واقعی علم، ایمان، شجاعت و ایثار نام برد، بخوانید که درس ها و درس های بسیاری برای ما به همراه دارد.

مدیرعامل بانک سپه به لزوم برگزاری نشست در معاونت های مختلف رئیس جمهور اشاره کرد و خاطرنشان کرد: حوزه حقوقی رکن مهمی در سازمان های اقتصادی و به ویژه نظام بانکی است، از این رو تلاش برای تقویت حوزه حقوقی در بانک اجتناب ناپذیر است.

ابراهیمی ضمن تشریح ارتباط مستقیم پیچیدگی سازمانی با نوآوری قانونی، گفت: پیچیدگی روزافزون حوزه کسب و کار و رفتار ذینفعان نیاز به تعمیق و نوآوری در حوزه های قانونی بانک را دوچندان می کند.

ابراهیمی با توصیه به همکاران معاونت حقوقی جهت تدوین مفاهیم حقوقی در بانک برای جلوگیری از بروز مشکلات، تاکید کرد: ترویج مفاهیم حقوقی مرتبط با مشاغل بانکی و پیش بینی ادامه تحصیل در حوزه حقوقی برای کلیه کارکنان الزامی و ضروری است و در تلاش هستیم بر مشکلات فائق آییم. فقدان اطلاعات اولیه و بینش قانونی با برنامه ریزی منسجم.

مدیرعامل بانک سپه با اشاره به اعتماد نظام اسلامی به بانک سپه گفت: همه مدیران باید در حوزه تربیت مدیر و جانشین پروری تلاش کنند و با هدف تقویت پتانسیل ها و ارتقای نقاط قوت، باید یک کار را پرورش دهند. مدیران جهادی و شایسته تا بانک بتواند به عنوان آموزش عمل کند.» صادرکننده و مدیر در کمک به توسعه کشور نقش آفرینی کنند

  آزادی اسرای فلسطینی پس از 131 روز اعتصاب غذا

ابراهیمی مسئولیت نظارت و کنترل واحدهای حقوقی مناطق و شرکت ها را به معاونت حقوقی رئیس جمهور محول کرد و تصریح کرد: بانک سپه باید در حوزه حقوقی و در طرح تحول بانکی، سپه، پیشتاز نظام بانکی باشد. بانک باید در زمینه قانون بانکداری کشور نقش آفرینی کند.

مدیرعامل بانک سپه در پایان ادغام 7 بانک را کار بسیار سختی دانست که با فضل الهی و خواست همکاران با موفقیت به پایان رسید و از همه کارکنان خواست تا با نیت کار در راه خدا همدلانه تلاش کنند. در برنامه راهبردی تحول بانک سپه در افق 1404.

دیدگاهتان را بنویسید