ادامه مکتب حسینی تشکیل حکومت اسلامی بود

وی افزود: در سیره امام جواد علیه السلام می خوانیم که فرمودند: خداوند جهان را دو هزار سال قبل از خلقت حضرت آدم و دو هزار سال قبل از آن انبیت های حضرت محمد مصطفی (ص)، علی مرتضی (علیه السلام) آفرید. علیها السلام و فاطمه.» زهرا علیها السلام را آفرید و عالم و آدم را از طفیل این خاندان آفرید.

رئیس ستاد اعتکاف با بیان اینکه بین ما و اهل بیت(ع) فاصله غیرقابل تعریفی وجود دارد، گفت: با این وجود به ما اجازه داده شد که بر سر سفره لطف آنها بنشینیم و از طریق این بزرگواران به خدا برسیم.

وی ادامه داد: اگر اذن اهل بیت (علیهم السلام) نبود، هرگز نمی توانستیم راه آنها را طی کنیم.

تکایی با اشاره به فداکاری بزرگ امام حسین (ع) و آزمون رجعت کامل و جامع ایشان، گفت: کسانی که می گویند حکومت دینی تا ظهور امام زمان (عج) تعطیل شود، با همه معارف دینی و حسینی بیگانه هستند. و اگر نظری دارند، اصلاً چرا دعا می کنند؟

رئیس ستاد اعتکاف خاطرنشان کرد: اگر نماز و روزه باشد امر به معروف و نهی از منکر هم هست و این امر نیازمند حمایت دولت است و باید حکومت اسلامی تشکیل شود.

وی با بیان اینکه موظف به ادامه تلاش و جهاد ابی عبدالله(ع) هستیم، گفت: یکی از ادارات و نهادهایی که می تواند به عملکرد صحیح دین خدا کمک کند وقف و امور خیریه است. با احیای نذورات، دین خدا مورد حمایت قرار می گیرد و ارزش های معنوی با حمایت مالی توسعه و ترویج می شود.

  اندیمسک در انتخابی کشتی ساحلی خوزستان قهرمان شد

تکیایی تصریح کرد: یکی از پایه های اصلی ساخت ضریح جدید حرم مطهر امام حسین (ع) وقف بود، اقدامی که با حمایت گسترده مردمی به پایان رسید و حماسه ای جاودانه در مسیر انتقال آن شاهد بودیم. به کربلا

دیدگاهتان را بنویسید