اجرای طرح اطعام توسط احسان حسینی با مشارکت مردمی در ماه های محرم و صفر

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمیدرضا طاهری گفت: کمپین آتاما و احسان حسینی با مشارکت مردمی در ماه های محرم و صفر و با هدف گسترش سنت حسنه انفاق و انفاق و کمک به خانواده های نیازمند اصفهانی انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه کمک های مردمی در قالب بسته های معیشتی و تغذیه حسینی در ماه های محرم و صفر بین مشمولان توزیع می شود، گفت: این طرح نیز مانند سال های گذشته برای خدمت رسانی به ذی نفعان و نیازمندان هماهنگ شده است. و کمک های خیرین، مراکز خیریه، موسسات خیریه، مساجد، گروه های جهادی و هیئت های مذهبی در سطح استان انجام می شود.

حمیدرضا طاهری مشارکت مردم در کمک به اطعام نیازمندان را ناشی از ترویج فرهنگ مهربانی و احسان می داند و به سیره طهارت ائمه اطهار در جامعه عمل می کند و ادامه می دهد: دریافت کمک های خیرین از جمله: صدقه، غذا، هدایا و پولی. انتظار می رود که کمک ها، کالاها و خدمات در اسرع وقت به دست افراد نیازمند واقعی برسد.

وی با تاکید بر استفاده از همه فرصت ها برای ارائه خدمات بهتر به تحت حمایت ها، افزود: از ظرفیت مردمی و همکاری مراکز خیریه برای تهیه بسته های معیشتی و همچنین طبخ و توزیع غذا بین خانواده های نیازمند، بیماران صعب العلاج و صعب العلاج استفاده خواهیم کرد. سالمندان

معاون توسعه مشارکت های مردمی استان با دعوت از شهروندان برای شرکت در این کمپین گفت: تمامی مردم شریف استان می توانند نذورات خود را در ماه محرم تا پایان صفر به شماره کارت 6063737000002509 واریز و یا با شماره تلفن تماس بگیرند. کد #*031 *8877 از دفاتر این موسسه و مراکز خیریه استان نیز دیدن فرمایید.

  بسیج پشت همه کارهای مردم است

دیدگاهتان را بنویسید