آزادسازی 350 کیلومتر مرز جاده ای در شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، آیدان مرادی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد در بازدید از محور سربند اصلاندوز با بیان اینکه حفاظت و حفاظت از ایمنی راه خط قرمز جاده است، گفت: در مدت زمان مشخص شده گشت های راهداری از 58 مورد تجاوز به جاده جلوگیری کردند.

وی بیان کرد: با حضور 480 گشت راهداری در محورها از 6 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در پارس آباد و اصلاندوز جلوگیری شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد می گوید: طی 4 ماه گذشته 11 فقره تخریب و تخریب در حوزه راه ها با اخذ حکم قضایی انجام شده است.

مرادی گفت: با تلاش راهداران 275 مورد تابلو و تابلوهای تبلیغاتی فرسوده و معیوب حذف و 36 مورد دکه های غیر مجاز نیز جمع آوری شد.

وی برای جلوگیری از رها شدن خودروها، تسطیح 38 کیلومتری ساحل و اصلاح افتادگی شانه در این دو شهر را برشمرد و گفت: در مدت یاد شده 945 مورد پل و نقاط برخورد مرتفع با مصالح زباله لو رفته است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پارس آباد از تسطیح و ترفیع 153 کیلومتر راه روستایی و مرزی در شهرستان های پارس آباد و اصلاندوز در 4 ماه گذشته خبر داد و گفت: در مدت مذکور به منظور حفظ و نگهداری. محدوده جاده 345 کیلومتر جاده های این شهرستان تسطیح و از وجود سارقین پاکسازی شده است.

تنقیه مرادی و پاکسازی 268 پل، شستشوی 38 حفاظ و نرده پل، رنگ آمیزی 76 ریل سرعتی، پاکسازی 310 متر مکعب معابر و ورودی روستاها از آوار، انجام عملیات آواربرداری 9400 مترمکعب، شستشو را برشمرد. 6000 تابلو و تابلو و همچنین نصب و تعمیر 16 انشعاب نرده ایمنی از دیگر اقدامات مهم راهداران در شهرستان های مرزی پارس آباد و اصلاندوز است.

  بریتانیا، فرانسه و آلمان: پیشرفت خوبی در مذاکرات وین داشته ایم

دیدگاهتان را بنویسید