آتش نشانی کاشان در تاسوعا و عاشورای حسینی در آماده باش کامل است

محمدعلی پیرسته در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان با اشاره به آمادگی و استقرار کامل تیم های عملیاتی سازمان ایستگاه آتش نشانی کاشان وی گفت: این سازمان همانند سال های گذشته آماده ارائه خدمات ایمنی و امدادی در مراسم عزاداری ایام تاسوعا و عاشورا امسال خواهد بود تا در صورت بروز حوادث و آتش سوزی احتمالی به شهروندان کمک کند.

وی در خصوص آمادگی تیم های عملیاتی مستقر در ایستگاه های شش گانه سازمان گفت: سایر تیم های عملیاتی این سازمان با ماشین های آتش نشانی سنگین و سبک، آمبولانس ها و موتورسیکلت های مجهز در محل استقرار تعیین شده از جمله میادین، راه های اصلی و مرکزی حضور دارند. حضور خواهند داشت و آماده امدادرسانی و انجام ماموریت های احتمالی در برخورد با حوادث به ویژه در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی خواهند بود.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با رعایت نکات ایمنی از سوی همشهریان و بویژه مسئولین هیئت های عزاداری در این ایام مراسم عزاداری مناسبی را برای شهادت سید و سالار شهیدان برگزار کنیم. سالار شهیدان امام حسین (ع) شاهد نخواهد بود. تصادفی بلند نشو

  افزایش قیمت سنگ قبر و سرقت های سریالی از قبرستان

دیدگاهتان را بنویسید