تاکید رئیس پارک علم و فناوری یزد بر فعالیت های ترویجی در بین دانش آموزان

تاکید رئیس پارک علم و فناوری یزد بر فعالیت های ترویجی در بین دانش آموزان

وی در مراسم افتتاحیه پارک علم و فناوری یزد، در مراسم افتتاحیه بوت کمپ نوآوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی، توسعه فعالیت های ترویجی در جامعه بزرگ دانش آموزی را مورد تاکید قرار داد و از اداره کل آموزش و پرورش تشکر کرد. همکاری در برگزاری این رویداد.

به گزارش خبرگزاری موج، بوت کمپ نوآوری یزد با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی 14 و 15 مردادماه در پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.

مراسم افتتاحیه این اردوی تخصصی آموزشی با حضور مخاطبان برگزیده سیزدهمین دوره مسابقات نوآوری و نوآوری دانش آموزی در سالن آمفی تئاتر پارک علم و فناوری یزد برگزار شد.

میرفوری، رئیس پارک علم و فناوری یزد وی در مراسم افتتاحیه بوت کمپ نوآوری با همکاری صندوق نوآوری و شکوفایی با تاکید بر توسعه فعالیت های ترویجی در جامعه بزرگ دانش آموزی از همکاری اداره کل آموزش و پرورش برای برگزاری این رویداد تقدیر و تشکر کرد.

بغدادی، مدیر توسعه اکوسیستم صندوق ملی نوآوری و شکوفایی نیز از میزبانی پارک علم و فناوری یزد تشکر کرد و خدمات و تسهیلات تبلیغاتی این صندوق را تشریح کرد.

لازم به ذکر است در مراسم افتتاحیه اردوی آموزشی نوآوری، علاوه بر مدیران پارک علم و فناوری یزد، کارآموز معاون مدیر کل آموزش و پرورش یزد نیز حضور داشت.

این رویداد با مدیریت مرکز نوآوری پارک علم و فناوری یزد و طی دو روز در فضای مشترک مرکز فناوری اقبال برگزار شد.

  درختان نقش مهمی در سلامت جامعه دارند

دیدگاهتان را بنویسید