پیش بینی بارش شدید باران در خراسان رضوی

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، زهرا عنایتی کارشناس مرکز پیش بینی هوای خراسان رضوی در خبری اعلام کرد: از امروز به تدریج از شمال غرب. باران شدید با یک انفجار شروع خواهد شد.

عنایتی ادامه داد: همچنین این بارش ها در مناطق مستعد به صورت تگرگ است و به تدریج بارش ها مناطق مرکزی و شمالی استان را تحت تاثیر قرار می دهد و با توجه به شدت بارندگی در نواحی شمالی، ارتفاعات مسجد هزار، بینالود و برخی نقاط مرکزی احتمال روان شدن آب وجود دارد و سیل وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: عصر یکشنبه 18 مرداد از شدت و دامنه بارش ها کاسته و محدود به ارتفاعات شمالی استان می شود که طی آن وزش باد به ویژه در نواحی بادگیر غرب، شرق و جنوب همراه با گرد و خاک خواهد بود. ، کاهش دید و کیفیت هوا خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش بینی های هواشناسی خراسان رضوی همچنین خاطرنشان کرد: بیشینه دمای امروز مشهد 34 و کمینه 22 درجه و در 24 ساعت گذشته فریمان با 18 درجه سردترین و سرحس با 41 درجه گرم ترین دمای هوا بود.

عنایتی در پایان اظهار داشت: در این مدت دمای هوا آب و هوای مشهد بین 23 تا 37 درجه نوسان داشت. همچنین بیشترین سرعت باد 50 کیلومتر بر ساعت از شهرستان تایباد به ثبت رسیده است.

  رمضان شریف: دوران سازندگی دوران درخشانی در تاریخ کشور است

دیدگاهتان را بنویسید