پیام تسلیت مهرداد عظیمی درگذشت عادل آذر

به گزارش خبرگزاری موج، مهرداد عظیمی مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس در پیامی درگذشت رئیس سابق مرکز آمار و دیوان محاسبات کشور را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

به نام خدا

«ما برای خدا هستیم و به سوی او باز می‌گردیم»

ما نمی توانیم مرگ باورنکردنی نخبگان علمی و اجرایی زنده باد استاد عادل آذر را باور کنیم. روشنفکری ارزشمند که در قلعه علم و عرصه سیاست نامی ماندگار از خود بر جای گذاشت.

او نماد اراده و ایمان بود. در مناصب مختلف اجرایی در سطوح عالی کشور ایفای نقش کرد و منشأ خدمتی ارجمند به این کشور و منطقه شد و با انتخاب به عنوان عالم برجسته جهان اسلام نشان داد که می توان بر محرومیت زدایی کرد. و از شهرستان مرزی به مرکز و نقطه کانونی معادلات علمی و سیاسی کشور رسید.

در چهارگوشه ایران اسلامی اساتید و مدیرانی هستند که شاگردی استاد آذر در زمان های گذشته و حال را افتخار خود می دانند. متأسفانه زمان گلهای رنگارنگ کشور و سرزمین ما را می چیند و ما را اینگونه در اندوهی عمیق رها می کند.

جان باختن دلخراش شادروان «پروفسور عادل آذر» یادگار گرانقدر دوران دفاع مقدس، استاد ممتاز دانشگاه، نماینده فقید استان ایلام در مجلس هفتم، رئیس سابق مرکز آمار و دیوان محاسبات کشور و… این مصیبت وارده را به مردم قدرشناس ایران اسلامی به ویژه مردم شریف روستا و زادگاهش تسلیت عرض می کنم و این مصیبت وارده را به نخبگان دلران و جامعه علمی و دانشگاهی کشور تسلیت عرض می نمایم.

  حاج دلیگانی: کمیته امور داخلی و شوراها باید هر چه زودتر اصلاحات قانون انتخابات را به پایان برسانند

از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.

مهرداد عظیمی

مدیر برند، مسئولیت اجتماعی و روابط عمومی گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس

دیدگاهتان را بنویسید