هفته گذشته چه آثاری از سوی هیئت تولید و انتشارات ساترا مجوز گرفتند؟

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی ساترا; جلسه شورای صدا و سیما ساعت 13:30 روز چهارشنبه 14 مردادماه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در شهر ساترا برگزار شد و شورا با پخش برنامه «چیدمانه» به تهیه کنندگی سیدجواد هاشمی موافقت کلی کرد. در رسانه «فیلم ناب». در این جلسه برنامه نمایش اول، یکی دیگر از برنامه های رسانه ای فیلم پاک نیز مورد بررسی اعضا قرار گرفت.

همچنین هیئت صدور پروانه ساخت سریال ها بعدازظهر چهارشنبه با حضور اعضای حقیقی و حقوقی در ساترا تشکیل شد و اعضای هیئت مدیره طرح ها و فیلمنامه های دریافتی از دبیرخانه هیئت را بررسی کردند.

در این جلسه با پیش نویس فیلمنامه سریال «بهشت تبکاران» به نویسندگی مسعود جعفری جوزانی موافقت شد و فیلمنامه «تقی»، «سانفرانسیسکو» و «قمارباز» مورد بررسی اعضا قرار گرفت و مقرر شد جلسات کارشناسی برگزار شود. با نویسندگان

یکی از وظایف اصلی ساترا حمایت و تسهیل در تولید و توزیع محتوای سالم بومی و متناسب با نیازهای فرهنگی خانواده ایرانی و اسلامی است و در این راستا جلسات هیئت انتشارات و تولید به صورت منظم و هفتگی در ساترا و ساترا برگزار می شود. طرح تولید برنامه و پلان سریال و فیلمنامه دریافتی از دبیرخانه معاونت نظارت و نظارت توسط اعضا بررسی می شود.

  کیف از حضور نظامی روسیه و جدایی طلبان در مولداوی هراسی ندارد

دیدگاهتان را بنویسید