نتیجه آزادکار ایران در دور اول نوجوانان جهان / شانس طلا و 2 برنز در 5 وزن دوم

به گزارش خبرگزاری موج، در آغاز دومین دوره رقابت های 5 رده مسابقات قهرمانی جوانان جهان در رم، پایتخت ایتالیا، نمایندگان ایران در رده های 45، 51، 60، 71 و 92 به مصاف رقبای خود رفتند. کیلوگرم. .

در وزن 45 کیلوگرم امیرمحمد نوازی در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر ریکاردو بونانو از ایتالیا را شکست داد. وی در دومین مبارزه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف آشیرگولیف از ترکمنستان می رود.

محمدرضا اسدی پس از توقف در دور نخست در وزن 51 کیلوگرم با نتیجه 10 بر صفر مقابل دانیل کورتف از مولداوی به برتری رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف کریمکوف از قرقیزستان می رود.

در وزن 60 کیلوگرم ابراهیم الهی در دور نخست لیندون براون از نیوزلند را با نتیجه 10 بر صفر شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. او برای رسیدن به نیمه نهایی باید از سد عبدالله توپراک از ترکیه بگذرد.

در وزن 71 کیلوگرم یونس شفیعی در نخستین مبارزه مقابل نواکوفسکی از لهستان با نتیجه 4 بر 4 پیروز شد. او در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف نارندرا از هند می رود.

در وزن 92 کیلوگرم عرفان علیزاده در دور نخست با نتیجه 8 بر یک مقابل کانازاوا از ژاپن به برتری رسید. وی در دور بعد به مصاف موسیف از آذربایجان می رود.

اما در ادامه رقابت های 5 وزن اول، عرشیا حدادی در گروه 48 کیلوگرم که در آن روز مغلوب حریف آمریکایی شده بود راهی براکت بازنده شد. وی امشب (شنبه) برای کسب مدال برنز به مصاف رسول گالبوریف از فرانسه می رود.

  نخست وزیر عراق: همزیستی اجتماعی اساس اصلی صلح مدنی است

در وزن 65 کیلوگرم محمدمهدی میمیوند روز گذشته در دور نخست مقابل الیاس عیسایف از آذربایجان با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد و با توجه به حضور این مبارز در دیدار پایانی راهی گروه بازنده ها شد. . وی در این مرحله امروز (شنبه) به روی تشک رفت و در مبارزه اول مقابل آلپ بگانوف از ترکمنستان با نتیجه 12 بر 2 پیروز شد اما در دومین مبارزه در براکت بازنده ها مقابل گوگا اوتیانیشویلی از گرجستان با نتیجه 9 بر 8 شکست خورد و از رسیدن به دومین مسابقه بازماند. دور .باندی ماند.

همچنین در بین بقیه نمایندگان ایران در 5 وزن برتر، رضا سلیمیان در 80 کیلوگرم به فینال و محمدرضا لطفی در وزن 110 کیلوگرم نیز به دیدار رده بندی راه یافتند. دیدارهای مقدماتی و فینال 5 وزن برتر امشب (شنبه) برگزار می شود. بدین ترتیب ایران در 5 وزن نخست این رقابت ها شانس کسب یک مدال طلا و 2 مدال برنز را دارد.

دیدگاهتان را بنویسید