مصادیق تخلف در اجرای آثار موسیقایی اعلام شد

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی دفتر امور موسیقی، بر اساس آیین نامه نظارت بر انتشار و اجرای آثار موسیقایی، در دفتر موسیقی.

اعضای این شورا بر اساس آیین نامه شامل نمایندگان تشکل های موسیقی، نمایندگان شورای شعر، سرود و سخنرانی، نمایندگان شورای موسیقی این سرویس و روسای سرویس موسیقی می باشند. این در حالی است که در 8 جلسه شورای رسیدگی به تخلفات 44 رای صادر شده است.

در این جلسات تخلفات شرکت ها، موسسات، خوانندگان و گروه های موسیقی در زمینه انتشار و اجرای آثار موسیقی (با درج در پرونده)، تعلیق مجوز یا مجوزهای درخواستی (از یک ماه تا یک سال) و غیر صدور مجوزهای جدید (از سه ماه تا یک سال).

ارسال آثار بدون کسب مجوز از سرویس موزیک، عدم تطابق اثر صوتی و تصویری منتشر شده با مجوز سرویس موزیک، اجرای حرکات نمایشی در اجرای صحنه موسیقی بدون کسب مجوزهای لازم، استفاده از کلمات نامناسب روی صحنه، لباس پوشیدن نامناسب خواننده و اعضای گروه، اجرای پخش، حضور افراد نامرتبط روی صحنه در حین اجرای صحنه، پخش ویدیوها و مطالب بدون اجازه یا خارج از موارد مشخص شده و هر گونه رفتار خارج از ظاهر معمول صحنه توسط خواننده یا اعضای گروه. تاخیر در شروع اجراهای صحنه ای برگزارکنندگان، جعل مجوزهای دفتر موسیقی و مواردی از این دست نمونه هایی از تخلفات اجرای آثار موسیقی است.

بر اساس آیین نامه، چنانچه تخلفات در هر استانی صورت گیرد، آن استان با برگزاری چنین جلساتی اختیار رسیدگی به موارد مربوطه را دارد.

  آخرین وضعیت ترافیک جاده ای کشور در عید سعید فطر / ترافیک سنگین در جاده های شمال

دیدگاهتان را بنویسید