قهرمانی کاراته کشور بهترین بازیکنان روز دوم رده های اصلی نوجوانان و دختران را برای شما به ارمغان می آورد

شفقنا- روز پایانی مسابقات کاراته قهرمانی نوجوانان و جوانان دختر کشور برگزار و نفرات برتر معرفی شدند.

به گزارش شفقنا ورزشی و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، دومین روز (آخرین) مسابقات قهرمانی کشور (تیم ملی) در رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر 21 سال (رده امید) پسران، پنجشنبه و جمعه، 6 و 16 مرداد در استان گلستان برگزار شد.

این مسابقات با حضور ورزشکاران منتخب استانی برگزار شد و در نهایت مدال آوران مسابقات به همراه 2 ورزشکار منتخب کادر فنی و یک ورزشکار برنده مدال مسابقات قهرمانی آسیا 2021 قزاقستان (بسته به شرایط سنی) به مرحله بعدی انتخابی تیم ملی راه یافت.

نفرات برتر روز پایانی به شرح زیر است:

پسران

کاتای انفرادی تا 21 سال:
1. متین زارع از استان تهران
2. صدرا شیدزی از استان آذربایجان شرقی
3. امیرحسن معین الدینی استان کرمان (صنعت مس رفسنجان)
3. محمد حسین خدادادی از استان اصفهان

وزن 76- جوانی:
1. پویان خوندار ترسی استان مازندران
2. متین کمالی، اهل استان البرز
3. سید علی موسوی نور از استان خوزستان
3. محمدمهدی مقصودی مجلان

اعضای منتخب کادر فنی:
1. محمد عرفان عسکری پور از استان کرمان
2. امیرعباس قاووسی از استان لرستان

وزن جوانان 76+:
1. امیرحسین کولایی از استان کرمانشاه
2. بنیامین ابراهیم زاده از استان آذربایجان شرقی
3. ابوالفضل بیات از استان کرمانشاه
3. محمد همایونی از استان کرمان (صنعت مس رفسنجان)

اعضای منتخب کادر فنی:
1. سپهر دارابی از استان ایلام
2. محمد آزاد سعیدی از استان زنجان

وزن 55- زیر 21 سال:
1. محمد گودرزیان از استان لرستان (باشگاه پاس فراجا)
2. محمدرضا سواری از استان اصفهان
3. پوریا تنگ دوی از استان کرمان
3. گلمعلی زاده مسلم از استان خراسان جنوبی

  لزوم تسریع در اجرای مالیات های هوشمند؛ هدف مهم وزارت اقتصاد

کادر فنی منتخب:
1. محمد حسین شیرصافت از استان فارس

وزن 60 تا زیر 21 سال:
1. مهدی کاظمی بیجاربنه از استان گیلان
2. محمدرضا اسماعیلی هانی از استان همدان
3. امیرحسین بمن زاده از استان یزد
3. علی گلمی از استان البرز

کادر فنی منتخب:
1. مرتضی کریمی از استان البرز
2. معراج محمدی از استان قزوین

وزن 67- زیر 21 سال:
1. امیررضا برزویی از استان کرمانشاه
2. رضا تکی خانی از استان همدان
3. محمد روشندل از استان اصفهان
3. هادی کیانی از استان آذربایجان غربی

کادر فنی منتخب:
1. محمد نجفی نژاد از استان هرمزگان

وزن 75- زیر 21 سال:
1. ابوالفضل گودرزی از استان لرستان (باشگاه پاس فراجا)
2. محمدمهدی مهاجری از استان کرمان (باشگاه پاس فراجا)
3. ابوالفضل صفری نژاد از استان گیلان
3. علی نوروزی از استان گیلان

کادر فنی منتخب:
1. بهزاد سلطان زاده از استان قم

وزن 84 – زیر 21 سال:
1. علی توکلی از استان تهران (باشگاه فرهنگی ورزشی میهن)
2. کامران بصیری از استان مرکزی
3. علیرضا ستشانی از استان فارس (باشگاه پاس فراجا)
3. سهیل میدان رو از استان آذربایجان غربی

وزن 84+ زیر 21 سال:
1. محمود نعمتی از استان قم (باشگاه پاس فراجا)
2. ایمان برزعلی از استان گلستان
3. مهدی گنج زاده از استان تهران (باشگاه فرهنگی ورزشی میهن)
3. طاها بشاورد از استان کرمان (صنعت مس رفسنجان)

دختران

نفرات برتر روز پایانی به شرح زیر است:

کاتای انفرادی تا 21 سال:
1. ملیکا عزتی از استان تهران
2. زینب السادات حسینی از استان تهران
3. تینا شعبانی از استان اصفهان
3. سپیده امینی از استان تهران

  درگذشت آیت الله فیض را به آیت الله جنتی تسلیت می گویم

وزن 50 تا زیر 21 سال:
1. معصومه محسنیان از استان مازندران
2. مداحی نادر از استان کرمانشاه
3. فائزه طوسی از استان البرز
3. زینب جعفرنیاد از استان تهران

اعضای منتخب کادر فنی:
1. کیمیا فاتح از استان یزد
2. مهدیه عباسی از استان گیلان

وزن 55- زیر 21 سال:
1. مرجان ملک پور از استان تهران
2. فاطمه یوسفی از استان اصفهان
3. سیده سود خلیلی از استان مازندران
3. بهار حضرت بیگی از استان خوزستان

اعضای منتخب کادر فنی:
1. تینا نصیری از استان البرز

وزن 61- زیر 21 سال:
1. آتوسا گلشادنژاد از استان کرمانشاه
2. حدیث حسن زاده از استان مازندران
3. فاطمه فلا مرسلی از استان قزوین
3. فرنوش نورسبه از استان اصفهان

کادر فنی منتخب:
1. نفیسه عبدی از استان تهران

وزن 68- زیر 21 سال:
1. حنانه صالحی از استان مازندران
2. خنگما بی گم از استان گیلان
3. فاطمه بداق از استان لرستان
3. نرگس جعفری از استان زنجان

اعضای منتخب کادر فنی:
1. زهرا علیزاده از استان تهران

وزن 68+ زیر 21 سال:
1. کیمیا یوسفی از استان مازندران
2. ملیکا خسروی از استان فارس
3. ستایش صالحی از استان مرکزی
3. سارینا فتحی از استان لرستان

اعضای منتخب کادر فنی:
1. هانیه هاشمی از استان مازندران

مسابقات قهرمانی آسیا 2022 از 25 تا 29 دسامبر 1401 در تاشکند ازبکستان برگزار شد.

دیدگاهتان را بنویسید