سخنگوی دولت: رشد اقتصادی فصلی به 5 درصد رسید

164077747588663800 خبر عجیب

شفقنا- سخنگوی دولت اعلام کرد: در 10 سال گذشته میانگین رشد اقتصادی کشور صفر بود اما رشد اقتصادی فصلی به 4.5 یا 5 درصد رسید.

به گزارش شفقنا، علی بهادری جهرمی صبح امروز (شنبه) در حاشیه همایش عمومی روابط عمومی و اطلاع رسانی مدیران کل استان های سراسر کشور اظهار داشت: این نشست با هدف هماهنگی و هم افزایی در حوزه اطلاع رسانی و تعامل دوجانبه دولت برگزار می شود. و رسانه ها دولت در سطح استان با مردم دیدار کرد و امروز دومین جلسه با حضور مدیران روابط عمومی استان ها برگزار شد.

وی ادامه داد: مدیران کل روابط عمومی استان ها نیز مسئول اطلاع رسانی دستگاه های اجرایی هستند و به همین دلیل این جلسه حائز اهمیت است. مدیران کل روابط عمومی استان ها علایق خود از جمله لزوم استفاده از رسانه های محلی به ویژه برای بیان دستاوردهای دولت را بیان کردند.

بهادری جهرمی با اشاره به لزوم اطلاع رسانی دستاوردهای دولت در یک سال گذشته افزود: دولت در حوزه های مختلف از جمله تجارت خارجی، دیپلماسی محله، مهار بیماری کرونا و … به دستاوردهای خوبی دست یافته است و لازم است به اشتراک گذاشته شود. شیرینی این دستاوردها با کمک دولت و رسانه های خصوصی باید به مردم اطلاع داده شود. در 10 سال گذشته متوسط ​​رشد اقتصادی کشور صفر بود اما اکنون رشد اقتصادی فصلی به 5/4 تا 5 درصد رسیده است. اگر ماهواره پرتاب کنیم، کشتی بسازیم یا دستاوردهای علمی داشته باشیم، لازم است مردم طعم شیرین آن را بچشند. تلخی برخی مشکلات نباید شیرینی دستاوردها را از بین ببرد. همانطور که در تلاش هستیم تا مشکلات مردم را گام به گام حل کنیم، مردم نیز شیرینی موفقیت را بچشند و مانع از رسیدن مژده به مردم نشوند.

  بخشش کمکی است که مشکلی را در زندگی بنده خدا حل می کند

بهادری جهرمی گفت: علاوه بر رفع مشکلات باید رقابت خوبی برای پخش خبرهای خوب داشته باشیم تا شاهد دستاوردهای خوب خود باشیم.

وی تاکید کرد: روابط عمومی کانون تحکیم فعالیت دولت است. رسانه های داخلی باید دستاوردهای دولت را منتقل کنند و خواسته ها و خواسته های استان ها را به ما برسانند.

سخنگوی دولت در پایان گفت: هماهنگی های خوبی برای انعکاس نتایج سفرهای استانی انجام شد. این دولت رکورد زده است و ظرف یک سال پس از روی کار آمدن، طی یکی دو هفته آینده به تمام استان های کشور سفر خواهد کرد. تلاش برای شفاف سازی دستاوردهای سفر استانی دولت و پیگیری اجرای مصوبات از امروز به طور جدی آغاز شده است.

دیدگاهتان را بنویسید