ساخت 1000 خانه از طرح اقدام ملی در شهر قم

به گزارش خبرگزاری موج قم، محمد صادقی وی در حاشیه بازدید استاندار قم از طرح های عمرانی شهرستان کهک گفت: کهک تنها شهرستانی در استان است که ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در سامانه فعال شده است.

وی با تاکید بر اینکه سامانه ثبت نام شهرستان کوهک تا تکمیل ظرفیت باز است، گفت: غربالگری افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی نیز آغاز شده و در حال تزریق زمین برای ساخت واحد برای آنها هستیم.

وی به آخرین وضعیت ساخت و ساز واحدهای مسکونی در قالب برنامه اقدام ملی مسکن در استان اشاره و بیان کرد: اجرای پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در برنامه زمان بندی در حال انجام است و به زودی بلوک های اول این طرح تحویل داده می شود. مردم.

صادقی بابیان اینکه طبق برنامه ریزی های انجام شده، احداث یک واحد از نقشه های اجرایی 560 هکتار از اراضی حذف شد.

وی با اشاره به احداث تقاطع ناهموار ورودی روستای واریان خاطرنشان کرد: متاسفانه به دلیل تاخیر و تاخیر در ساخت پل این تقاطع، هزینه این پل به 20 میلیارد تومان افزایش یافته است.

وی به بازنگری طرح این تقاطع دست انداز اشاره کرد و گفت: به منظور کاهش گره های ترافیکی آینده این طرح، این پروژه مورد بررسی و تصویب شورای ترافیک کشور قرار گرفت. مدت زمان این پروژه 18 ماه است و امیدواریم تا ابتدای سال آینده به بهره برداری برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی قم بابیان اینکه برای ساخت این تقاطع پیمانکار انتخاب شده و عملیات اجرایی آن با تمام قوا در حال انجام است، یادآور شد:

  بستری شدن 33 بیمار جدید مبتلا به بیماری عروق کرونر قلب در مراکز درمانی اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید