زارع پور از آماده باش وزارت ارتباطات برای رفع اختلالات ارتباطی ناشی از سیل خبر داد

به گزارش شفقنارسان از مهر، عیسی زارع پور با انتشار متنی در صفحه مجازی خود از بارندگی های اخیر و تجهیزات و دکل های ارتباطی در برخی استان ها خبر داد.

متن این اطلاعیه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به شرح زیر است:

وی افزود: در چند روز اخیر شاهد بارش باران های موسمی و سیل در بسیاری از استان ها، شهرها و روستاهای کشور بوده ایم. متأسفانه در جریان سیل تعدادی از هموطنان عزادار شدند و عده ای نیز دچار خسارت مالی شدند.

تمامی دستگاه های دولتی بسته به مسئولیت خود در محل حضور دارند تا در کنار مردم نیازهای اولیه هموطنان سیل زده را برطرف کنند. همکاران اینجانب در وزارتخانه ضمن برگزاری جلسه مدیریت بحران با حضور مدیران کل استان ها و هدایت اقدامات و ایجاد هماهنگی لازم بین شرکت ارتباطات زیرساخت، مخابرات و اپراتورهای تلفن همراه، بر ارتباطات نظارت می کنند. وضعیت کشور برای انجام اقدامات لازم برای رفع حوادث ناشی از سیل باید در کمترین زمان ممکن انجام شود.

سیل تاکنون به تعدادی از تاسیسات و دکل های ارتباطی و خطوط فیبر نوری در برخی استان ها مانند کرمان، کهکیلویه و بویراحمد، قم، تهران و … خسارت وارد کرده است و با حضور و اقدام فوری تیم های فنی ارتباطات بازسازی شده است.

در حال حاضر با تلاش همکاران وقفه های فردی رفع شده و تمامی شهرها و روستاهای کشور دارای ارتباطات عادی هستند. البته همکاران من در حالت آماده باش هستند و به محض دریافت سیگنال هایی مبنی بر خرابی یا مشکل ارتباطی در هر نقطه از کشور نسبت به بازیابی و بازیابی ارتباط اقدام خواهند کرد.»

  راهی برای تحت تاثیر قرار دادن انگلیسی ها

دیدگاهتان را بنویسید