دشمن از دیکتاتوری رسانه ای برای افزایش مشکلات جمهوری اسلامی استفاده می کند

به گزارش خبرگزاری موج گیلان، عباس محمدیان دیدار امروز با فرمانده سپاه مقدس گیلان با بیان این مطلب رسانه ها وی در شرایط حساس کنونی نقش مهمی در حل بحران ایفا می کند، گفت: رسانه ها در جامعه امروز بسیار تاثیرگذار هستند و می توانند در مواقع بحرانی به ایجاد آرامش روانی در جامعه کمک کنند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به جهاد تبیین در خنثی سازی نقشه نفوذ استکبار در جمهوری اسلامی، گفت: جنگ امروز جنگ روایتی است و برای پیروزی در این جنگ، همه نمایندگان رسانه های کشور باید وظیفه جهاد را به دوش بکشند. برای توضیح، زیرا دشمن شبانه روز کار می کند.

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور با بیان اینکه بسیج رسانه خود را موظف به تحقق خواسته های مقام معظم رهبری می داند، تصریح کرد: بسیج رسانه در سطح کشور و استان در تلاش است تا بخشی از عقب ماندگی های جریان رسانه ای را برطرف کند. و برای رسیدن به این هدف، ایجاد یک پلتفرم ضروری است.

محمدیان با بیان اینکه سپاه توجه ویژه ای به نقش رسانه ها در نظام جمهوری اسلامی دارد، گفت: دشمن از فعالیت بسیج هراس دارد بنابراین باید ساختار مناسبی برای مقابله با طرح استکبار تشکیل داد. ” “

رئیس سازمان بسیج رسانه کشور بر لزوم توجه به تشکیل جبهه رسانه انقلاب تاکید کرد و گفت: امروز رسانه های داخلی و بومی جریان ساز در جمهوری اسلامی هستند بنابراین جبهه رسانه های انقلاب باید شبکه ای شود. دورترین نقاط کشور و نقش فرماندهان سپاه استان در تحقق این امر بسیار چشمگیر است.

  تماس های عربی و بین المللی برای متقاعد کردن عبدالله حمدوک به استعفا

محمدیان از تشکیل حدود 35 درصد مرکز رسانه در کشور خبر داد و افزود: با تلاش های صورت گرفته در تلاش هستیم تا پایان سال 30 تا 35 درصد مرکز رسانه در کشور ایجاد شود.

وی رسانه ها را مرجع افکار عمومی و روحیات جامعه می داند و بیان می کند: جامعه امروزی در فضای مجازی متلاطم است به گونه ای که دچار غفلت از اطلاع رسانی هستیم و یکی از دلایل آن توجه بیش از حد به فضای مجازی است. برای این کار باید یک جبهه تشکیل دهیم. یک واحد رسانه ای برای کمک به انقلاب.

دیدگاهتان را بنویسید