درگیری مسلحانه مرزبانان و قاچاقچیان در مرز سراوان / کشف بیش از 600 تن حشیش

به گزارش خبرگزاری موج، سردار احمدعلی گدرزی فرمانده مرزبانی انتظامی کشور گفت: مرزبانان هنگ مرزی سراوان برای کنترل و حراست از مرزها و برخورد قاطع با هرگونه تجاوز به مرزهای کشورمان، با اشراف اطلاعاتی و رصد تحرکات در مناطق مرزی به دنبال سرنخ هایی از قصد و نیت باشید.» متجاوزان مسلح و قاچاقچیان مواد مخدر توانستند از ارتفاعات منطقه مرزی سوخته وارد خاک ایران شوند و با برنامه ریزی دقیق عملیاتی، تقویت اقدامات کنترلی در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی مرزبانی کشور افزود: دلیرمردان هنگ مرزی سراوان با رهبری عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی سیستان و بلوچستان، محل احتمالی تردد قاچاقچیان را شناسایی و با اجرای طرح مهار در سطح منطقه امنیتی، محل احتمالی تردد قاچاقچیان را شناسایی کردند. طرح، اقداماتی را برای کنترل و مسدود کردن مسیرهای تردد قاچاقچیان انجام داد». در ادامه با اقدامی هدفمند و سریع موفق به دستگیری قاچاقچیان شدند.

به گزارش سایت پلیس، وی افزود: قاچاقچیان مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب با استفاده از یک وسیله نقلیه مواد مخدر را به اعماق کشور منتقل کنند در این امر ناکام ماندند و ماموران هنگ مرزی سراوان موفق به درگیری مسلحانه شدند. قاچاقچیان 646 کیلوگرم مواد مخدر برای کشف و کشف نوع حشیش.

گدرزی با قدردانی و تشکر از زحمات و تلاش های مرزبانان و همکاری دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی گفت: مرزهای ایران اسلامی به ویژه مرزهای وسیع استان سیستان و بلوچستان با تلاش و حضور مرزبانان در حال انجام است. شبانه روزی با کمک سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و با حمایت همیشگی مرزنشینان غیور زندگی هستند و هر فعالیت اقتصادی، اجتماعی، صنعتی و غیره کاملا ایمن اما ناامن تر از همیشه برای به بازرگانان مرگ، قاچاقچیان و متجاوزان و اقدامات غیرقانونی در مناطق مرزی به شدت نگاه می شود.

  3 اشتباه آمریکا در مورد تایوان از دیدگاه پکن

دیدگاهتان را بنویسید