دانلود رایگان فیلم جدید دوبله + زیرنویس از رسانه مووی لند

به گزارش خبرگزاری موج، فیلم ها را می توان یکی از بهترین تولیدات هنری دانست که مردم قرن بیستم با آن ارتباط تنگاتنگی دارند. بنابراین اکثر مردم برای گذراندن اوقات فراغت خود به آنها مراجعه می کنند. متناسب با این تقاضا، تعداد زیادی اثر تولید می شود تا نیاز مخاطب را به بهترین شکل ممکن برآورده کند. با این اوصاف باید اشاره کنیم که بسیاری از آثار مطرح شده مربوط به سینمای غرب است. بنابراین شناخت ماهیت این آثار نیازمند دوبله یا زیرنویس فارسی است. متاسفانه رسانه ایران در این زمینه ضعف آشکاری دارد. به گونه ای که فیلم های خارجی با دوبله ضعیف یا زیرنویس ناهماهنگ منتشر می شوند. همین عامل عاملی است که در نهایت لذت تماشای یک اثر را از مخاطب می گیرد. در واقع اکثر رسانه های ایرانی تیم اختصاصی دوبله و ترجمه ندارند. از طرفی فایل ها را هنگام بارگذاری تست نمی کنند. این عامل همان عاملی است که هنگام تماشای یک اثر برای مخاطب مشکل ایجاد می کند. Movieland رسانه ای است که سعی کرده این مشکل را به بهترین شکل ممکن حل کند. این رسانه دارای یک تیم ترجمه اختصاصی است که هر اثر را بلافاصله پس از انتشار زیرنویس می کند و در اختیار مخاطبان خود قرار می دهد. علاوه بر این، این رسانه تمام فایل های دوبله و زیرنویس را قبل از آپلود تست می کند. این عامل به مخاطب این اطمینان را می دهد که در روند تماشای فیلم مشکلی پیش نخواهد آمد. بنابراین اگر قصد دانلود فیلم جدید دوبله فارسی را دارید می توانید هم اکنون به رسانه مووی لند مراجعه کنید.

  ویدئو: قطع سخنرانی سید حسن خمینی در حرم امام

انیمه ماشین ها را می توان یکی از محبوب ترین و البته بهترین تولیدات سینمایی دانست. عدم محدودیت در حرکت، تخیل بالا، فانتزی و غیره. ویژگی هایی هستند که فقط در انیمیشن ها دیده می شوند. این مشکل عاملی است که باعث شده طیف وسیعی از افراد از جمله میانسالان و کودکان طرفدار این دسته از محصولات باشند. ایران نیز از این قاعده مستثنی نیست و بیشتر ایرانیان تمایل زیادی به تماشای این آثار دارند. با وجود این علاقه که روز به روز بیشتر می شود، هنوز بسیاری از محبوب ترین انیمیشن های دنیا را نمی توان در ایران پیدا کرد.

از طرفی آنهایی که وجود دارند بدون دوبله و زیرنویس هستند. این امر باعث شد مردم نتوانند از چنین آثاری به خوبی لذت ببرند. Movieland یکی از شبکه های بومی است که سعی کرده این مشکل را به روشی منحصر به فرد حل کند. این رسانه یک دسته بندی ویژه برای انیمیشن ها ایجاد کرده که بهترین انیمیشن های دنیا را با دوبله یا زیرنویس فارسی در آن قرار داده است. این عاملی است که مووی لند را به مرجعی مناسب برای دانلود انیمیشن دوبله فارسی تبدیل کرده است

رسانه مووی لند سعی کرد به نوعی این مشکل را حل کند. به همین دلیل این رسانه دارای آرشیو عظیمی از بهترین و البته ایده آل ترین فیلم های هندی است. آرشیو این رسانه بیش از هزار فیلم هندی دارد. علاوه بر این، این آرشیو روزانه به روز می شود و ویدیوهای بیشتری در آن گنجانده شده است. این باعث می‌شود مخاطبان راحت‌تر فیلم‌های جدید را پیدا کنند. ترکیب کلی این موارد باعث شد Movieland گزینه مناسبی برای دانلود فیلم هندی باشد.

  ثبت نام 265 هزار دانش آموز در مدارس استان اردبیل

images 1659005763 خبر عجیب

دیدگاهتان را بنویسید