حمله سایبری به دادگاه های فدرال آمریکا فاش شد

به گزارش شفقنارسانان مهر به نقل از پولیتیکو، نادلر اولین افشای عمومی این حمله سایبری را در جلسه کمیته نظارت بر بخش امنیت ملی وزارت دادگستری انجام داد. این حمله بخشی از یک مشکل امنیتی بزرگتر بود که منجر به نقض کامل امنیت سیستم در سال 2020 شد. نادلر در طول جلسه استماع اذعان کرد که کمیته تنها در ماه مارس سال جاری از “وسعت و مقیاس خیره کننده” نقض امنیتی مطلع شد.

متیو اولسن، دستیار دادستان کل در امور امنیت ملی، در این جلسه شهادت داد که “در حال همکاری بسیار نزدیک با قوه قضاییه و قضات در سراسر کشور برای رسیدگی به این موضوع است.” وی افزود: «قانون‌گذاران نگران این هستند که چند مورد تحت تأثیر این حمله سایبری قرار گرفته‌اند و دقیقاً چگونه آنها را تحت تأثیر قرار داده است. »

اطلاعات زیادی درباره این حمله سایبری همچنان مخفی نگه داشته می شود. سناتور ران وایدن، یکی از اعضای کمیته قضایی مجلس نمایندگان آمریکا، در نامه ای به دفتر اداری دادگاه های ایالات متحده ابراز نگرانی کرد که “قوه قضاییه هنوز به طور علنی درباره آنچه اتفاق افتاده توضیح نداده است و چندین درخواست برای توضیحات طبقه بندی نشده به کنگره ارائه کرده است” که کنگره رد شده است. دادگاه های ایالات متحده در ژانویه 2021 اعتراف کردند که سیستم مدیریت فایل الکترونیکی هک شده و حتی رویه های ثبت اسناد حساس به دلیل آن تغییر کرده است.

  صادرات 8 میلیون قطعه جوجه یکروزه از استان اردبیل

دیدگاهتان را بنویسید