جواد نکونام مربی صبور و آینده دار

نکونام خبر عجیب

شفنا- جواد نکونام پیشنهاد استقلال در این فصل را رد کرد و ترجیح داد در فولاد بماند. او مربی جوان و آینده داری است و به احتمال زیاد در سال های آینده هدایت تیم های سرشناسی را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش شفقنا ورزشی، بدون شک جواد نکونام یکی از ستاره های همیشگی تیم ملی به حساب می آید. او یکی از معدود بازیکنانی است که با حضور در تیمی غیر از مجارستان به فوتبال اروپا رسیده است. نکونام سال ها ستاره تیم ملی بود و بعدها با وجود بازیکنان مطرحی چون علی کریمی کاپیتان تیم ملی شد. او رکورددار حضور در تیم ملی است.

نکونام یکی از بازیکنانی است که ترجیح می دهد برای مدت طولانی در یک تیم بازی کند. او 7 فصل در تیم پاس ماترا ماند و در ششمین فصل حضورش در تیم پاس قهرمان لیگ برتر شد. نکونام این روند را در مربیگری ادامه می دهد. او در این فصل برای سومین فصل هدایت فولاد خوزستان را برعهده خواهد داشت.

رد پیشنهاد سرمربی استقلال

پس از جدایی فرهاد مجیدی از استقلال، مدیران تیم به رهبری آجورلو با نکونام برای مدیریت استقلال مذاکره کردند. بسیاری از هواداران انتظار معرفی او به عنوان سرمربی جدید استقلال را داشتند اما نکونام این پیشنهاد را نپذیرفت و ترجیح داد در فولاد به فعالیت خود ادامه دهد. فولاد امسال در نقل و انتقالات خوب عمل کرده و به لطف بازیکنانی که جذب کرده، مدعی قهرمانی در لیگ برتر است. او شرایط فعلی فولاد را بهتر از استقلال می بیند. او تمام ابزار لازم برای موفقیت در لیگ برتر و حتی لیگ قهرمانان آسیا را در اختیار دارد. نکونام با یک ترکیب خوب می تواند در لیگ و آسیا عملکرد خوبی داشته باشد.

  ائتلاف سعودی ساختمان پارلمان یمن را بمباران کرد

نکونام گزینه سرمربیگری تیم ملی است

پس از اتفاقات عجیبی که پیرامون تیم ملی رخ داد و تصمیم کمیته فنی درباره اسکوچیچ، نکونام به عنوان یکی از گزینه های هدایت تیم ملی در جام جهانی مطرح شد. این اتفاقات نشان می دهد که این مربی جوان و آینده دار در کار خود موفق بوده است. قطعا در آینده آهنگ های زیادی از نکونام خواهیم شنید. با سبکی مشابه کی روش به بازیکنان انگیزه زیادی می دهد تا با تمام وجود بازی کنند.

اخبار قبلیهشدار سازمان هواشناسی نسبت به تشدید بارندگی در 10 استان

دیدگاهتان را بنویسید