تغییر رفتار ما، ماهیت شیطانی و استراتژی خصمانه دشمن را تغییر نمی دهد

به گزارش خبرگزاری موج، امیر سرتیپ امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه در دیدار با طلاب دفتر تحکیم وحدت که در پایان بازدید از پارک علم و فناوری سپاه انجام شد به تشریح جهاد پرداخت. به عنوان یکی از مهم ترین اوج رهبری معظم له، انقلاب اسلامی را برشمردند و با بیان اینکه هسته و اساس انقلاب و نظام اسلامی ما مردم هستند، گفتند: در شرایطی که دشمنان قسم خورده ایران اسلامی هستند. هدف قرار دادن ایمان مردم و استفاده از رسانه ها برای بمباران اذهان. تبیین جهاد برای بیان حقایق موجود، ایجاد وحدت عمل و تحلیل مشترک در موضوعات مختلف به ویژه از سوی جامعه نخبگان از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی علت بیش از چهار دهه دشمنی استکبار جهانی با انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را ناشی از استکبار و استعمار آنها دانست و تصریح کرد: تغییر رفتار ما تغییری در ماهیت شیطانی و راهبرد خصمانه نظام جمهوری اسلامی نخواهد داشت. وی تصریح کرد: علاوه بر تجربه، داستان روشنی از گذشته تا امروز که در آن ماهیت استکباری آمریکا علیه کشورهای مختلف با توجه به اهمیت ژئوپلیتیکی ایران و برخورداری از منابع عظیم خدادادی و ذخایر، اگر انقلاب و مواضع حکیمانه و دوراندیشانه امام راحل و مقام معظم رهبری در مسیر عزت، استقلال و خودکفایی ناکام ماندند، امروز ایران اسلامی چنین جایگاهی نداشت و درگیر چالش ها و مخاطرات فراوانی بود.

وی با اشاره به پیگیری راهبرد ایجاد بازدارندگی پدافندی توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، تصریح کرد: این روند با حکمرانی جهادی و انقلابی و اتخاذ راهبردها و روش های مناسب در عرصه نظامی دنبال شد و امروز حتی دشمنان از قدرت بازدارندگی دفاعی ما استفاده می کنند. آنها می شناسند و قدرت های بزرگ جهانی و صاحبان فناوری حرکت صنعت نظامی ایران در لبه فناوری را تحسین می کنند، باید در عرصه های دیگر از جمله اقتصاد و فرهنگ دنبال شود تا با رفع کاستی ها و خلأهای موجود شاهد پیشرفت در این امر باشیم. باشد و عرصه ها.

  معاون پژوهشی وزارت علوم: خطر از دست دادن «رتبه‌های علمی بین‌المللی ایران»

فرمانده نیروی هوافضای سپاه استمرار و مقاومت در برابر مشکلات، معضلات و مخالفت ها، یافتن راه های میانبر برای پیشرفت و دستیابی به استقلال کامل و تلاش مستمر در حوزه نیازهای کشور را راهکاری برای رفع مشکلات موجود دانست و تاکید کرد. ما اعم از حاج قاسم سلیمانی، شهید طهرانی مقدم و دیگر ستارگان برجسته ایران اسلامی، نه تنها در دفاع مقدس، بلکه پس از شناسایی مشکلات و کاستی ها در سایر حوزه ها، تلاش کردیم مشکلات را برطرف کنیم و امروز رسالت مهمی است. این مسئولیت نسل جوان است.

حاجی زاده با تاکید بر اینکه امروز پس از چهار دهه در عرصه بازدارندگی قوی تر از همیشه هستیم، گفت: امروز به فضل الهی با کار و تلاش مستمر و جهادی در عرصه نظامی در عرصه های مختلف از جمله موشکی، پهپادی و … ما توانایی ها و قابلیت ها و برتری های ویژه ای داریم که مانع از تحقق هر گونه توهمات دروغین توسط دشمنان شده است.

وی حوزه فضا را بسیار مهم برشمرد و آن را یک ضرورت ضروری و ضروری برای همه عرصه ها خواند و افزود: امروز به فضل الهی با اقدامات مطلوبی که انجام شده و به فضل الهی دستاوردهای ارزنده ای در حوزه فضا حاصل شده است. کار در مسیر قرار گرفته است. ما در این زمینه به سرعت در حال پیشرفت هستیم و آینده ای روشن و امیدوار کننده را نوید می دهیم.

حاجی زاده با بیان اینکه سرریز فناوری و توانمندی های حوزه نظامی به کمک سایر صنایع آمده است، گفت: امروز در تعامل با مجموعه های صنعتی و بخش های مختلف در راستای بومی سازی دانش و رفع انحصار و مشکلات ناشی از تحریم های ظالمانه دشمنان. انتقال فناوری و قابلیت‌های بخش دفاعی به کمک صنعت و سایر بخش‌ها آمد و بسیاری از مشکلات را حل کرد.

  آشنایی با آزمون آمریکا، آزمون ورودی در دانشگاه های ترکیه

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پایان بر استفاده بهینه از پتانسیل و ظرفیت تعیین کننده نخبگان و جوانان دانشگاه تاکید کرد و اظهار داشت: نیروی هوافضای سپاه سال هاست پایگاهی به نام «پردیس شهید تهرانی مقدم» در نزدیکی راه اندازی کرده است. ارتباط با نخبگان جوانان و ایجاد جامعه دانشگاهی و استفاده از توان و دانش فرزندان عزیز این کره خاکی در عرصه های مختلف.

دیدگاهتان را بنویسید