تعداد قربانیان سیل فیروزکو به 11 نفر رسید

به گزارش خبرگزاری موج، محسن منصوری استاندار تهران با اشاره به آخرین وضعیت امدادرسانی به سیل زدگان شهرستان فیروزکوه گفت: خدمات رسانی در روستای مزداران فیروزکوه توسط نیروهای امدادی در حال پیگیری است زیرا این امر روستا بیشترین خسارت را دیده است.

وی ادامه داد: تاکنون 11 مورد فوتی قطعی داریم که تعدادی از آنها مسافر و برخی افراد بومی بوده اند و تعداد مفقودین نیز به 4 نفر کاهش یافته است.

استاندار تهران گفت: کار منطقه ای تقسیم شده و برای هر شهرستان استان یک روستا تعیین شده است و در صورت مساعد شدن شرایط جوی وضعیت چهار مفقودی نیز امروز مشخص می شود.

وی با تسلیت به خانواده های داغدار جان باختگان در حادثه سیل، گفت: خدمات رسانی در چهار شهرستان دیگر از جمله مناطق شمالی تهران، پاکدشت، دماوند و پردیس در حال انجام است.

وی افزود: شب گذشته به دلیل خرابی سد محلی چنداب مجبور شدیم حدود 2 ساعت راه مردم را به جاده امام رضا مسدود کنیم.

منصوری همچنین بیان کرد: با توجه به وقوع سیل در شهرستان دماوند برای جلوگیری از ایجاد مشکل و گرفتار شدن خودروها در سیل، دسترسی مردم در محور دماوند و رودهن در شرق تهران نیز به مدت 2 ساعت بسته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استان تهران، استاندار تهران در خصوص پیش بینی بارش باران و سیلاب برای امروز گفت: از مردم می خواهیم از جاده ها و مسیرهای خطرناک دوری کنند تا شاهد خسارت نباشیم.

  تغییر ساعت بازی در اولین روز لیگ 21

دیدگاهتان را بنویسید