برگزاری چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآن اوقاف در شهرضا/ 220 شرکت کننده

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، اشاره فرهاد عرب به برگزاری چهل و پنجمین مرحله شهرستانی است مسابقات قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: در این دوره از مسابقات شهرضا چهار شهرستان سمیرم، مبارکه، لنجان و شهرضا میزبان مسابقات بودند.

وی با بیان اینکه در این مسابقات 220 شرکت کننده بالای 18 سال از این چهار شهرستان حضور داشتند، گفت: از این تعداد 40 نفر مرد و 180 نفر زن بودند.

رئیس اداره نذورات و امور خیریه شهرستان شهرضا افزود: نفرات برتر گواهینامه و جوایز نقدی دریافت می کنند و به مسابقات استانی نیز اعزام خواهند شد.

عرب با بیان اینکه این مسابقات در سه بخش آوایی انفرادی، گروهی و آموزشی برگزار می شود، گفت: رشته های حفظ 5، 10، 20 و کل قرآن کریم، تحقیق روخوانی، ترتیل، اذان و نماز در در بخش آوایی انفرادی و در بخش گروهی نیز شرکت کنندگان در رشته های مدیحه سرایی و ترتیل قرآن کریم با یکدیگر به رقابت می پردازند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان شهرضا تصریح کرد: تفسیر عمومی قرآن کریم، ترجمه نهج البلاغه و ترجمه صحیفه سجادیه رشته های آموزشی این دوره از مسابقات است که مردادماه برگزار می شود. دوازدهم از طریق آفلاین و سراسری.

  هفته بیست و چهارم لیگ برتر تیم منتخب بدون حضور سرخابی ها

دیدگاهتان را بنویسید