بازگشایی 10 راه مسدود شده در قم

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی زنجرانی فراخانی وی گفت: پس از بارندگی های شدید اخیر که موجب آبگرفتگی شد، برخی از محورها، زیرگذرها و حریم جاده ها در استان قم انجام شد.

وی افزود: در حال حاضر دو راه روستایی صفر آباد کمرود از حاشیه رودخانه کارا چای و جنت آباد از جاده قدیم کاشان مسدود است و به زودی بازگشایی می شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم یادآور شد: در دو روز گذشته 10 تیم راهداری ثابت و سیار متشکل از 50 نیروی انتظامی و 30 نوع تجهیزات راهداری کار جلوگیری از انسداد محورهای جاده ای استان قم را به پایان رساندند. .

وی به برخی از محورهای مواصلاتی استان که با بارش شدید باران و سیلاب مواجه بودند پرداخت و گفت: بزرگراه تهران و جاده قدیم قم، محور قمرود، بزرگراه قم، گرمسار، قم کاشان، جاده کمربندی امام علی (ع) از مسیرهای جاده ای یک استان است. جایی که شهید بیشترین میزان طغیان آب و اختلال در ترافیک را تجربه کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای قم ادامه داد: با توجه به هشدارهای صادره و آمادگی حداکثری عوامل امدادی، هیچ گونه حادثه منجر به جرح یا فوتی در جاده های استان گزارش نشده و تعدادی از کاربران پر هزینه هستند. در جاده ها قرار دارند و پس از کاهش بارندگی ادامه می یابند.

وی در پایان گفت: مردم و مسافران با رصد اطلاعیه های سازمان هواشناسی با تلفن گویا 141 مرکز مدیریت راه ها که به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به تماس های تلفنی و اطلاع از وضعیت است تماس بگیرند. از جاده ها

  هدف کلی زاغی ها; جذب ستاره از سپاهان؟!

دیدگاهتان را بنویسید