بازداشت یک شهروند سوئدی توسط وزارت اطلاعات

خبر عجیب

شفقنا- وزارت اطلاعات از دستگیری یک شهروند سوئدی در این کشور به اتهام «جاسوسی» خبر داد.

به گزارش شفقنا، متن اطلاعیه وزارت اطلاعات به شرح زیر است:

سربازان گمنام امام زمان (عج) یک شهروند کشور پادشاهی سوئد را به اتهام جاسوسی شناسایی و دستگیر کردند.

متهم سوئدی که در سفرهای متعدد قبلی خود به ایران در فهرست مظنونان واحد ضد جاسوسی وزارت اطلاعات قرار داشت، به دلیل برخی رفتارها و ارتباطات مشکوک، همواره از بدو ورود به کشور، تمام حرکات خود را انجام می داد. ، ارتباطات، سفرها به شهرهای مختلف کشور (که کاملاً خارج از مقاصد گردشگری بوده و تشریفات انجام شده است) تا زمان خروج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران تحت نظارت دقیق عوامل زبده ضد جاسوسی این وزارتخانه بوده است. . یافته‌های ساختار ضد جاسوسی این وزارتخانه این است که متهم سوئدی در تمام سفرهای قبلی، اصول ارتباط کلامی، حفاظت و محرمانگی را با تعدادی از عناصر مشکوک اروپایی و غیر اروپایی که در ایران تحت نظر بودند، حفظ کرده است. او ارتباط برقرار می کند.

مظنون مورد نظر پس از دستگیری یکی دیگر از جاسوسان اروپایی، چندین ماه پیش با ماموریت کسب اطلاعاتی در خصوص نحوه افشای هویت آن جاسوس و نوع و میزان اطلاعاتی که در شبکه اطلاعاتی افتاده بود، مجددا وارد کشور شد. این وزارتخانه و این بار نیز مانند تمام مدت آخرین ماموریت، تماس های ایشان با اشخاص ذیربط تحت کنترل مستمر سربازان گمنام امام زمان (عج) و در نهایت با تکمیل مدارک بود. وی در بدو خروج از کشور با دستور مقام قضایی بازداشت شد.

  شفافیت؛ گره توسعه اقتصادی / رشد / اقتصاد دولت خودگردان مدیریت می شود

گفتنی است متهم سابقه سفر به سرزمین های اشغالی رژیم غاصب صهیونیستی قبل از عزیمت به ایران را دارد.

همانطور که وزارت اطلاعات پیش از این بارها گزارش داده است. وی امنیت کشور و آرامش مردم را خط قرمز خود می داند و بدون توجه به سروصدای سخنرانان حرفه ای و کر صهیونیستی غربی در برابر کوچکترین تجاوز به مرزهای امنیتی کشور واکنش قاطعانه نشان می دهد. بخصوص برای رژیم منحوس سوئد که از چندین جاسوس دلال رژیم اشغالگر قدس (نظیر احمدرضا جلالی جاسوس مسلمان رژیم صهیونیستی و قطعا جنایتکار در شناسایی و کشتار برخی از دانشمندان هسته ای کشور) حمایت می کرد و پناهگاهی امن برای تروریست های جنایتکار به عنوان منافقین و قاتلان مردم و کودکان بی گناه در رژه خون اهواز حضور داشتند، هشدار می دهد در صورت تداوم روند جاسوسی نیابتی توسط سازمان اطلاعات این کشور و ادامه حمایت از قاتلان و قاتلان؛ پاسخ مناسبی دریافت خواهد کرد.»

اخبار قبلیبرزیل می خواست عرضه قابلیت جدید واتس اپ را به تعویق بیاندازد
خبر بعدیعضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: فرانسه میانجی برای ازسرگیری مذاکرات برجام است

دیدگاهتان را بنویسید