انهدام بیش از 19 هزار مورد مشروبات الکلی در بندرعباس

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا احمدی سرپرست دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان با بیان اینکه ارزش ریالی این مشروبات الکلی 22 میلیارد و 527 میلیون ریال بوده است، گفت: این مقدار مشروبات الکلی توسط نیروی انتظامی کشف شد. ضابطان با هماهنگی مراجع قضایی در هفته های اخیر.» و ثبت شد.

وی بیان کرد: خوشبختانه با برنامه ریزی دقیق و استفاده از تیم های تجسس پلیس و دریافت گزارش های مردمی، موفقیت قابل توجهی در جلوگیری از ورود مشروبات الکلی و متلاشی شدن باندهای قاچاق مشروبات الکلی حاصل شده است.

احمدی منش اذعان داشت: نظارت دقیق بر ورود و خروج کالا از قاچاق کالاهای ممنوعه به ویژه مشروبات الکلی که آسیب های اجتماعی و فرهنگی زیادی را به جامعه وارد می کند، جلوگیری می کند.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان همچنین تاکید کرد: با توجه به اینکه مصرف مشروبات الکلی یکی از مهم ترین عوامل تولید جرایم خشن از جمله قتل و ضرب و جرح عمدی است؛ در این راستا با توجه به این موضوع که در صورت بروز جرائم خشن و خشن به وقوع پیوسته است، مصرف مشروبات الکلی یکی از عوامل مهم تولید جرائم خشن است. طی هفته های اخیر و در جلسات متعدد دستورات ویژه ای به ضابطان قضایی استان برای برخورد قاطع با عوامل قاچاق، ساخت و توزیع مشروبات الکلی صادر شده است.

  دبیر انجمن واردکنندگان گوشی تلفن همراه: با توجه به کاهش تقاضای تلفن همراه، فروشندگان کالا را با زیان و زیر قیمت به فروش می‌رسانند.

دیدگاهتان را بنویسید