ارائه 42000 خدمات ازدواج، تولد و خوداشتغالی توسط بانک سپه در تیرماه

به گزارش خبرگزاری موج، بر اساس سیاست های دولت محترم و اجرای تکالیف ابلاغی از سوی بانک مرکزی، بانک سپه در تیرماه امسال 10 هزار و 359 فقره تسهیلات کودکان به مبلغ بیش از 4 هزار میلیارد ریال به مدیرعامل بانک سپه نیز پرداخت کرد. به کلیه شعب بانک های سراسر کشور جهت تسریع در بسته شدن پرونده و پرداخت کمک اولاد به مشمولان این طرح ابلاغ شده است.

بانک سپه در تیرماه امسال برای حمایت از بخش‌های مختلف اقتصادی و تولیدکنندگان واقعی، بالغ بر 8 میلیارد و 773 میلیون ریال تسهیلات برای قریب به 21 هزار و 714 فقره پرداخت و وجوه بدون وثیقه در اختیار شرکت‌ها و صاحبان مشاغل قرار داد و گامی ارزشمند در تحقق رشد اقتصادی کشور برداشت.

این بانک از ابتدای سال جاری تاکنون 11 هزار و 692 میلیارد ریال وام ازدواج با کارمزد 4 درصد به 8 هزار و 500 زوج جوان تازه ازدواج کرده پرداخت کرده است که ضوابط و مقررات اعلام شده در بودجه سنواتی جزو بهترین بانک های کشور است.

تخصیص یک هزار و 204 میلیارد ریال برای یک هزار و 420 مورد وام خوداشتغالی به مشمولان کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین اختصاص 165 میلیارد ریال برای یکصد و هشتاد و پنج مورد خوداشتغالی. وام اشتغال برای مشمولان کمک های اجتماعی، از جمله اقدامات حمایتی از واحدهای تولیدی و رفع نیازهای تسهیلات خرد مشتریان بانک سپه.

  برند را به 600 میلیارد شهروند به قیمت 3 میلیارد در دوره گذشته می فروشم!

دیدگاهتان را بنویسید