اجرای طرح چشم انداز عاشورا در 150 بقعه متبرکه استان اصفهان

حجت الاسلام ولی الله روان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج از اصفهان، با تسلیت فرارسیدن ماه محرم گفت: امسال برنامه ریزی شده است. بصیرت عاشورایی در 150 بقعه در استان اصفهان در دو ماه محرم و صفر از 17 مرداد تا 14 مهر اجرا می شود.

وی افزود: طرح چشم انداز عاشورایی بر اساس برنامه ریزی های انجام شده در سطح 1، 2 و 3 امامزادگان استان اصفهان برگزار می شود.

این مسئول با بیان اینکه مهمترین برنامه ها در 14 امامزاده سطح یک اجرا می شود، گفت: با افزایش شیوع کرونا و افزایش تعداد مبتلایان و فوتی های ناشی از این بیماری در استان اصفهان توصیه ماست. اجتناب از فضاهای باز برای استفاده تشریفاتی و رعایت پروتکل های بهداشتی است.

حجت الاسلام روان با اشاره به راه اندازی کاروان عزاداری با اجرای خوانندگان و ذاکران جوان و جوان در ماه محرم خاطرنشان کرد: سخنرانی، تعویض پرچم، برپایی مراسم تاسوعا و عاشورا و برپایی خیمه معرفت است. همچنین از برنامه های سطح دوم و سوم بقاع است.

حسینی معاون فرهنگی اجتماعی و فرهنگی استانداری اصفهان در خصوص برنامه های تاسوعا و عاشورا گفت: صحنه سازی، همکاری با شبکه های استانی و سراسری، برگزاری مراسم پرچم گردانی در روز اول محرم با حضور هیئات مذهبی، برگزاری همایش زائران زینبی برگزاری همایش جوانان حسینی در 22 مرداد، برگزاری مراسم شیرخوارگان حسینی در روز جمعه 24، برگزاری مراسم ویژه تاسوعا و عاشورای حسینی در 26 و 27 مرداد و اقامه نماز ظهر عاشورا از جمله برنامه های این مراسم است. برنامه های بقاع سطح یک استان اصفهان.

  بسیاری از جرایم ریشه در فقدان مهارت های زندگی و دانش رفتاری دارند

دیدگاهتان را بنویسید