اجرای طرح سفره احسان حسینی در ماه محرم و صفر در اصفهان

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان با اشاره به اجرا برنامه غذایی و احسان حسینی بیان کرد: همزمان با آغاز ماه محرم و ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)، این طرح خدمت رسانی به خانواده های نیازمند را آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: توزیع بسته های معیشتی، تهیه غذای گرم برای بهره برداران با حمایت ناکافی و حمایت از کودکان بی سرپرست و نیازمند از جمله برنامه های طرح اطعام احسان حسینی در اصفهان است.

این مسئول ادامه داد: مراکز خیریه، مساجد، حسینیه ها، هیئت های مذهبی و مردم داغدار استان اصفهان با تمام ظرفیت در این امر خیر سهیم خواهند بود.

زارع با اشاره به کمک های نقدی و غیرنقدی این طرح در سال گذشته افزود: در 229 آشپزخانه فعال در استان بیش از 2 میلیون پرس غذای گرم و 300 هزار بسته معیشتی با مشارکت خیرین به ارزش 87 میلیارد تومان انجام شد. بین خانواده ها توزیع می شود. تحت حمایت نیازمندان توزیع شد.

مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان از خیرین و هیئت های مذهبی برای مشارکت در طرح اطعام دعوت کرد و احسان حسینی گفت: مردم استان از اول محرم تا پایان ماه صفر می توانند کمک های نقدی خود را در این طرح واریز کنند. شماره کارت 6063737000002509 در بانک قرض الحسنه مهر ایران و یا با شماره گیری 031*8877* و مراجعه به دفاتر این موسسه و مراکز خیریه، نذورات خود را برای کمک به نیازمندان واقعی اهدا کنند.

  واکنش AFC به مسابقات قهرمانی جوانان ایران در کفا

دیدگاهتان را بنویسید