تدابیر اولیه امنیتی در کربلا در آستانه ماه محرم

KARBALA خبر عجیب

فرماندهی عملیات شفقنا – کربلای معلی و نیروی انتظامی این استان در همایش تفصیلی امنیتی مقدمات طرح های ویژه تامین امنیت زائران میلیونی این شهرستان از جمله مراسم عاشورای حسینی را همزمان بررسی کردند. نزدیک شدن به ماه محرم

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الصباح، سرلشکر علی الهاشمی فرمانده عملیات کربلای معلی در گفت و گو با الصباح گفت: این همایش امنیتی با حضور مدیران دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی، فرماندهان محورها و سرگروه برگزار می شود. از کارکنان ارتش و نیروی انتظامی، نمایندگان حرم حسینی و عباسی.» و حشد شعبی به منظور بررسی و تشریح ابعاد طرح امنیتی ویژه محرم و توزیع وظایف برگزار شد.

الهاشمی خاطرنشان کرد: در این همایش طرح امنیتی تدارک دیده شده از سوی فرماندهان ویژه امنیتی عاشورا از جمله مراسم عزاداری رقضه تویرج به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت و قبل از اجرای این طرح، عملیات پیشگیرانه در کل اجرا خواهد شد. استان کربلا کرد: در کنار طرح های امنیتی، طرح های دیگری از جمله طرح های خدماتی و بهداشتی نیز انجام خواهد شد و طرح ویژه ای برای ایمن سازی مرزهای استان با طرح های ویژه و عملیات پیشگیرانه تدوین شده است.

وی گفت: تمامی وزارتخانه ها و ادارات دولتی در برنامه های ویژه این مراسم برای تسهیل ورود زائران به کربلا و شرکت در مراسم های میلیونی مشارکت خواهند داشت.

سرلشکر احمدعلی زاوینی رئیس پلیس کربلا گفت: مقدمات امسال زود آغاز شده و هدف از آن خدمات رسانی به زائران و حفظ امنیت و جلوگیری از بروز هرگونه مشکل در این مراسم است.

  تدارکات: حوزه باید محصولات علمی خود را به نظام و دولت پیوند دهد

زاوینی تاکید کرد: ورود زائران به کربلا روان و منعطف خواهد بود اما در موارد بسیار ضروری نقش های اطلاع رسانی در تمامی مناطق و مرکز استان کربلا فعال خواهد بود.

متن کامل خبر را در صبح مشاهده کنید

دیدگاهتان را بنویسید