بایرن جانشین لواندوفسکی را به خدمت گرفت

تل خبر عجیب

شفنا- مهاجم جوان باشگاه رن فرانسه با قراردادی تا سال 2027 به بایرن مونیخ پیوست.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا ورزشی به نقل از کیکر، بایرن مونیخ بالاخره موفق شد جانشین روبرت لواندوفسکی را به خدمت بگیرد.

ماتیس تل ستاره جوان فوتبال فرانسه با بایرن مونیخ به توافق نهایی رسید و قرارداد خود را امضا کرد. او روز گذشته برای حضور در تست پزشکی بایرن وارد مونیخ شد و پس از پشت سر گذاشتن تست پزشکی بایرن، قرارداد خود را با این تیم امضا کرد.

تل تنها 17 سال سن دارد و به عنوان یکی از استعدادهای بزرگ و جدید فوتبال فرانسه شناخته می شود.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی بایرن مونیخ در واکنش به جذب این بازیکن جوان گفت: تل یکی از بزرگترین استعدادهای فوتبال اروپاست. او بسیار سریع است و از نظر بدنی در شرایط عالی است. او یک مهاجم مدرن است که پس از مدت ها تماشای او سرانجام به تیم آورده شد.

تل 17 ساله در بایرن مونیخ شماره 39 را بر تن خواهد کرد. بایرن برای جذب این بازیکن نزدیک به 30 میلیون یورو هزینه کرده است. او با 16 سال و 110 روز به جوان ترین بازیکن تاریخ باشگاه رن تبدیل شد که به تیم بزرگسالان صعود کرده است. پیش از این کاماویگا در 17 سالگی از این تیم راهی رئال شد.

تل کار آسانی در بایرن مونیخ نخواهد داشت، زیرا او جایگزین مهاجمی می شود که دوران درخشانی را با بایرن سپری کرد و توانست رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کند.

  پنجاه پروژه استانی حاصل تلاش شهید الله دادی در یزد است

روبرت لواندوفسکی پس از 8 سال تصمیم گرفت بایرن مونیخ را ترک کند. این مهاجم لهستانی با 45 میلیون یورو به بارسلونا پیوست تا دوران جدیدی را در فوتبال خود تجربه کند.

بایرن مونیخ باید روزهای بدون لواندوفسکی را پشت سر بگذارد. مهاجمی که با خیالی آسوده موقعیت ها را به گل تبدیل کرده و یکی از خوش اندام ترین مهاجمان امروز فوتبال جهان است.

البته بایرن در فصل نقل و انتقالات تابستانی بازیکنان خوب زیادی از جمله سادیو مانه و توماس دی لیخت هلندی را به خدمت گرفت تا بار دیگر به قدرت اول فوتبال اروپا تبدیل شود و قهرمان لیگ قهرمانان اروپا شود.

بایرن در رقابت های بوندس لیگا کار آسانی دارد زیرا 10 فصل متوالی به راحتی قهرمان شده است. به همین دلیل است که ماموریت اصلی ناگلزمن و شاگردانش قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپاست.

دیدگاهتان را بنویسید