781 بیمار جدید کرونا در اصفهان شناسایی شد/141 بیمار بستری شدند

مهدی احمدی فر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری اصفهان موج گفت: طی شبانه روز گذشته هزار و 528 بیمار مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا به مراکز درمانی مراجعه کرده اند که از این تعداد 781 بیمار مبتلا به این ویروس در اصفهان و 141 بیمار شناسایی شده اند. مردم در مراکز درمانی بستری شدند.

وی افزود: همچنین در 24 ساعت گذشته 98 بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شدند.

احمدی فر تصریح کرد: در حال حاضر 572 بیمار کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری هستند که از این تعداد 76 بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان هستند.

وی گفت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون یک میلیون و 503 هزار و 50 بیمار تایید شده و مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده اند که از این تعداد 499 هزار و 70 بیمار مبتلا به کرونا تایید شده است.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیان کرد: از ابتدای همه گیری کرونا تاکنون 18 هزار و 538 بیمار مشکوک و تایید شده کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فوت کرده اند که از این تعداد 11 هزار و 742 مورد فوتی تایید شده و 6 1796 مرگ مشکوک به کرونا هستند.

باید بگویم؛ طی 24 ساعت گذشته 6 مورد فوتی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا در شهرهای تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به ثبت رسید که از این تعداد سه نفر مبتلا به کرونا و سه نفر مشکوک به کرونا هستند.

  ساخت تهویه هوای فنری در اردبیل تا ابتدای هفته آینده

دیدگاهتان را بنویسید