500 دستگاه کارتخوان هوشمند در نانوایی های سراسر استان نصب شد

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، هوشنگ نادری درباره تجهیز کلیه نانوایی های استان به دستگاه کارت خوان وی همچنین بیان کرد: بر اساس بررسی ها و گزارش های دریافتی تاکنون نسبت به نصب و راه اندازی 500 دستگاه کارتخوان در نانوایی ها اقدام شده و لیست اطلاعات باقی مانده واحدها جهت تهیه و نصب دستگاه های کارتخوان در اختیار بانک سپه قرار گرفته است. چند روز آینده تکمیل تمامی بلوک ها با کارت خوان انجام می شود.

وی یادآور شد: تعداد کل نانوایی های فعال استان ایلام 734 واحد است و تمامی اطلاعات مربوط به متصدیان اعم از آدرس واحد و میزان سهمیه شناسایی و در سامانه جامع تجارت دولت ثبت شده است. ایران.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام افزود: همچنین اطلاعات تمامی واحدها مورد ارزیابی قرار گرفته و گاها مغایرت های آماری محدودی وجود داشته که از طریق شرکت بازرگانی دولتی ایران رفع و اصلاح شده است.

نادری با تشریح سامانه های نظارت و بازرسی هوشمند واحدهای نانوایی خبازی ایلام، تاکید کرد: برنامه عملیاتی پایش و شناسایی تمامی واحدهای نانوایی توسط کمیته نظارت انجام شده و نسبت به جانمایی هر واحد نانوایی در سامانه اقدام شده است.

وی افزود: همچنین با توجه به فوت تعدادی از متصدیان واحدهای نانوایی تحت ضوابط نظام صنفی، اتحادیه نانوایی ها نسبت به آشنایی وراث متوفی اقدام و با هماهنگی زیرمجموعه کاری آرد و نان توسط آماده سازی مشخصات اپراتور فعلی و صاحب مجوز برای تغییر و اصلاح مجوز. موارد فعلی ارائه شده است.

مدیرعامل شرکت غله و خدمات بازرگانی ایلام در خصوص تیم نظارتی استانی نیز گفت: جلسات کارگروه آرد و نان به صورت منظم و بر اساس اطلاعات دریافتی از تیم های بازرسی که به صورت هفتگی از کلیه نانوایی ها بازدید و ارزیابی می کنند، برگزار می شود. تحلیل و تجزیه و تحلیل وضعیت فعلی نانوایان و در صورت لزوم تغییر رویه ها و اقدامات لازم.

  طالبان: نگرانی سازمان ملل در مورد زنان غیرواقعی است/ ما با شریعت افغانستان سروکار داریم

نادری بیان کرد: این در حالی است که گزارش روزانه آرد و نان و بازرسی از نانوایی های استان نیز به صورت روزانه و مرتب به معاونت هماهنگی امور اقتصادی کشور ارسال می شود تا در وزارت کشور انعکاس یابد.

وی ابراز امیدواری کرد با اجرای این طرح جدای از قطع دست دلالان برای فروش و عرضه آرد خارج از شبکه، وضعیت آرد و نان نیز ساماندهی شود.

دیدگاهتان را بنویسید