گروه های فلسطینی خواستار رویارویی کامل با رژیم اسرائیل شده اند

165841613191080300 خبر عجیب

شفقنا- فرماندهی نیروهای ملی و اسلامی فلسطین در نشستی اعلام کرد که اقدامات خصمانه اسرائیل و تروریسم سازماندهی شده آن علیه ملت فلسطین، از اراده و مقاومت این ملت برای کسب آزادی و استقلال نمی کاهد.

به گزارش سرویس ترجمه شفقنا؛ به گزارش قدس آنلاین، فرماندهی نیروهای ملی و اسلامی فلسطین در بیانیه ای فلسطینیان را به درگیری همه جانبه با نیروهای اشغالگر صهیونیستی فراخواند.

این بیانیه با اشاره به حملات مکرر، کشتار و کشتار نظامیان اسرائیلی علیه فلسطینیان، تصریح کرد: تداوم وحشیگری اسرائیلی ها در هدف قرار دادن مردم فلسطین منجر به شهادت و مجروحیت روزانه فلسطینی ها می شود.

در ادامه آمده است: حملات روزانه شهرک نشینان به شهروندان فلسطینی، قطع درختان و حمله به مسجد الاقصی به منظور تقسیم زمانی و مکانی این مکان مقدس، خواستار تقویت مقاومت ملت فلسطین و تقویت آن است. مقاومت در برابر اشغالگران و عینیت بخشیدن به وحدت ملی.

در همین راستا، واصل ابویوسف، یکی از اعضای کمیته مرکزی ساف و هماهنگ کننده نیروهای ملی، از مردم مناطقی در بیت المقدس و کرانه باختری که راهپیمایی های هفتگی در آن برگزار می شود، خواست تا رویارویی خود را با شهرک نشینان تشدید کنند.

این خبر را در پایگاه خبری وطن ببینید

  نمایندگان پارلمان اوکراین ممنوعیت موسیقی روسی را پیشنهاد کردند

دیدگاهتان را بنویسید