کنگره های شهدا عملیاتی سرنوشت ساز برای تاریخ اسلام است

به گزارش خبرگزاری موج قم، سردار محمدرضا محد وی در نشست مشترک مسئولان کنگره شهدای استان قم با مدیران رسانه که در خانه معلم برگزار شد، با بیان اینکه حماسه هشت سال دفاع مقدس، راه عزت و سربلندی ایران در برابر اشرار و مستکبران جهان است، گفت: تا در سایه رهنمودهای مقام معظم رهبری و خون سرخ شهدا به پیروزی و موفقیت دست یابیم.

وی افزود: ایران اسلامی تنها کشوری است که می تواند با استکبار و آمریکا مقابله کند و آنها حتی نمی توانند مقابله به مثل کنند که این دستاورد ایثار، ایثار و مقاومت مردم ایران است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش استان قم خاطرنشان کرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره جان باختگان، شهدا و مجاهدان هشت سال دفاع مقدس، علاوه بر عزت، اقتدار و سربلندی نظام اسلامی، در واقع نمونه است. برای نسل جوان و اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت و روحیه استکبارستیزی.

وی با تاکید بر اینکه امروز جبهه مقاومت قوی در منطقه در حال شکل گیری است، گفت: اگر شهادت هنر خلق خداست زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا هنر مردم بیگناه نیز هست، ایثار شهدا باید منتقل شود. به نسل جوان

موحد به حماسه آفرینی شهدا در 43 سال اخیر اشاره کرد و گفت: کنگره شهدای استان قم از سال 73 به عنوان اولین کنگره کار خود را آغاز کرد و پس از تایید رهبری تصمیم بر این شد که این کنگره هر چند بار پیگیری شود. سال در هر استان

وی ادامه داد: در ایام اوج کرونا تنها دیدارهای رهبری که لغو نشد، دیدار معظم له با اعضای ستاد کنگره شهدای استان بود که نشان از اهمیت کنگره دارد.

  آرزوی رئیس جمهور این است که خودروهای بی کیفیت با شماره ثبت وجود نداشته باشد

موحد بیان کرد: کنگره های شهدا عملیاتی مهم و تعیین کننده برای تاریخ اسلام است و امیدواریم با برگزاری شایسته این کنگره ها بتوانیم در رسالت مهم ابلاغ پیام شهدا و تداوم آنها موفق باشیم. مسیر.

سردار امام علی بن ابیطالب (علیه السلام) بیان کرد: مردم قم امسال دومین کنگره ملی شهدا را برای تحقق مطالبات رهبری در دستور کار قرار دادند. این کنگره قرار بود در سال 1397 برگزار شود که به دلیل عدم رفع نیاز به سال 1398 و با توجه به شیوع ویروس کرونا به سال 1390 موکول شد.

دیدگاهتان را بنویسید